• Головна
  • Чернігівщина знову прощатиметься з героєм
18:12, 24 вересня

Чернігівщина знову прощатиметься з героєм

Чернігівщина знову прощатиметься з героєм

Чернігівщина знову прощатиметься з героєм. 25 вересня Ніжин проводжатиме загиблого Гегу Олександра в останню путь.

Гега Олександр Олександрович народився 17 березня 1992 року в м. Київ.

З 1999 року по 2007 рік він навчався в Ніжинський школі № 15. Після школи – у Ніжинському професійному ліцей побуту та сервісу, де здобув спеціальність зварювальник-сантехнік. Після ліцею проходив строкову службу в армії і отримав посаду стрілець, а після армії здобув другу освіту в Національному університету біоресурсів і природокористування за спеціальністю Монтажник санітарно-технічних систем та устаткування. Починаючи з 2014 року і до 2017 служив за контрактом в ЗСУ. Потім Олександр брав участь в антитерористичній операції. 1 квітня 2017 року був нагороджений відзнакою "Хрест Розвідника" і отримав звання старший солдат.

З початку повномасштабного вторгнення добровільно вступив до лав ЗСУ, захищав кордон України, а саме Сумської області, після чого був переведений до окремої-механізованої бригади на посаду старший розвідник-снайпер. Олександр добре себе зарекомендував, тож згодом став командиром відділення.

18 вересня 2023 року під час виконання бойового завдання під с. Роботино першим вів групу разом з побратимом і під час прильоту артилерійського боєприпасу отримав разом з побратимом поранення, не сумісні з життям. Олександр Гега загинув у віці 31 рік. Двоє дітей залишилося без батька.

Прощання з Героєм відбудеться 25 вересня о 14:00 у Василівській церкві

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Чернігівщина #захисник #ЗСУ #війна #прощання #Ніжин
Оголошення
live comments feed...