• Головна
  • Lorem Ipsum – яка доля найсучаснішого недобудованого офісного центру Чернігова
13:50, 24 жовтня 2023 р.

Lorem Ipsum – яка доля найсучаснішого недобудованого офісного центру Чернігова

Lorem Ipsum – яка доля найсучаснішого недобудованого офісного центру Чернігова

24 лютого 2022 року життя кожного з нас кардинально змінилося. Усій Україні довелося прилаштовуватися до нових умов та реалій. Одна з найбільших чернігівських IT компаній SendPulse не стала виключенням і витримала це випробування, показавши на власному прикладі, що бізнес у часи війни може не лише успішно працювати, а й підтримувати власних працівників та Збройні сили України. Ми дізналися, як зараз працює компанія та якою є подальша доля бізнес-центру, будівництво якого зупинилося через активні бойові дії.

Більшість українців не вірила в те, що велика війна все-таки почнеться, але готувалася до цього. Компанія SendPulse теж не стала ігнорувати тривогу, яка просто-таки дзвеніла у повітрі та ще з середини передвоєнного січня почала проводити для працівників навчання, як діяти в умовах бойових дій у місті або виїхати з нього. Також було озвучено план релокації працівників, якому зрештою таки судилося втілитись в життя.

Коли почалася велика війна, чернігівський офіс було переоблаштовано в укриття, де колеги з родичами та сусіди могли тимчасово або постійно переховуватись від обстрілів. Офіс на Любецькій також слугував укриттям для тих, хто його потребував. Гаряча фаза війни для Чернігова минула, ворог відступив, обстріли припинилися. Але, на жаль, плани добудувати та ввести в експлуатацію бізнес-центр досі лишаються планами.


Добудова найсучаснішого офісу Чернігова поки на паузі

Lorem Ipsum – саме таку робочу назву мав новий сучасний бізнес-центр, в побудову якого компанія SendPulse вклала мільйони доларів. Будівлю старої меблевої фабрики компанія придбала на відкритому аукціоні за 5 мільйонів гривень. Будівля розташовується на вулиці Любецькій по сусідству зі старим єврейським кладовищем.

Як розповідав керівник компанії SendPulse Костянтин Макарову своєму останньому інтервʼю перед повномасштабним вторгненнням, в лютому 2022 року на 4 000 квадратних метрах будівлі вже тривали фінальні роботи. З колишнього двоповерхового цеху компанія зробила сучасний чотириповерховий офісний центр. Дизайн розробив місцевий дизайнер Михайло Штопко, а в робочий проєкт задумку втілили чернігівські проєктанти.

Окрім власне компанії SendPulse в цьому офісному центрі мали розташовуватись й інші чернігівські компанії з IT сфери: Collar, Snov.io, EVO. Станом на кінець лютого 2022 року готовність офісного центру Lorem Ipsum у Чернігові самі власники оцінювали у 80%. А його відкриття вже було заплановане на весну 2022 року, але зі зрозумілих причин, цього не відбулося.

Костянтин Макаров, СЕО компанії SendPulse:

Наразі ми зупинили будівництво бізнес-центру. Зараз поступово ліквідуємо наслідки прильоту, який був зовсім поруч, у сусідню будівлю. Через це у нас багато вікон було вибито, а фасад сильно пошкоджено. Повністю вибиті вікна ми ще тогоріч замінили, лишилося замінити ті, де пошкоджена лише зовнішня камера та або є тріщини. Наступного року хочемо реконструювати фасад. Остаточного рішення, коли ми все добудуємо та введемо в експлуатацію, нема.”


Колектив розкидало по всій Україні

Найціннішим ресурсом будь-якої компанії є її працівники, тож, ми також поцікавилися, як колектив компанії справлявся з викликами, які поставила перед ним війна. Як, повідомила директорка по кадрам Оліч Климанська, SendPulse у перші два дні війни повністю розрахувалася з людьми за лютий, компенсувала витрати на дорогу з обложеного міста усім, хто його покинув, допомагала з орендою житла у перші місяці. Запропонованою програмою релокації скористалася майже половина працівників, але наразі майже всі повернулися до рідного міста, хоча й досі продовжують працювати дистанційно.

Оліч Климанська, HR-директор компанії SendPulse:

Від початку повномасштабного вторгнення ми активно допомогали колегам з релокейтом, виїздом і взагалі всім, чим могли допомогти. Наразі до Чернігова повернулись відсотків 80 тих, хто поїхав. Дехто не планує повертатися, дехто поки ще не вирішив остаточно. Кілька наших колег стали до лав ЗСУ ще 24 лютого і наразі проходять службу. Ці колеги продовжують отримувати 100% компенсацію.

Наразі офіс відвідує близько 10 колег. Під час блекаутів було більше, бо офіс повністю автономний і забезпечує безперервну роботу. Але все ще більшість колег працює віддалено.

Загалом всім було дуже важко, але ми робили все, що було в наших силах, щоб допомогти і колегам, і військовим. І зараз ми теж активно допомагаємо військовим: постійно долучаємось до зборів, пригнали декілька автівок.”


Спілкувалась Ольга Мелашенко

Чернігівська Медіа Група

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
##офіс #SendPulse #бізнес #Чернігів
Останні новини
Оголошення
live comments feed...