• Головна
  • На чемпіонаті світу з кікбоксингу чернігівські спортсмени посіли друге командне місце
08:42, 25 жовтня 2023 р.

У німецькому місті Мюнхен відбувся чемпіонат світу з кікбоксингу ISKA, на якому змагалися понад 2000 спортсменів із 38 країн. Збірна українська команда, в якій є і чернігівські кікбоксери, показала гідний результат: 6 золотих, 6 срібних і 9 бронзових нагород.

Про це пише сайт ЧЕline

Чернігівську область у складі збірної України представляли 18 спортсменів. До скарбниці української команди чернігівці принесли: одну золоту, дві срібні й одну бронзову медалі.

На чемпіонаті світу з кікбоксингу чернігівські спортсмени посіли друге командне місце , фото-1

Зокрема, Богдан Аллахведієв виборов «золото» та «срібло», Антон Дока здобув «срібло» чемпіонату, Даніл Пустовойт завоював бронзову медаль у розділі пойнтфайтинг.

Віцепрезидент обласної федерації кікбоксингу ISKA, майстер спорту міжнародного класу з кікбоксингу ISKA, діючий тренер Сергій Кужельний зазначив, що турнір для чернігівських спортсменів видався непростим:

«Нашим хлопцям, щоб потрапити в медальний залік, треба було провести щонайменше по два чи три поєдинки. А ті, хто виборов перші місця, взагалі провели по чотири чи п’ять поєдинків. Усі були на нервах, бо поєдинки відбувалися в короткі терміни. Часом було психологічно важко, але потрошку доходили до півфіналу та фіналу».

Чернігівська обласна федерація кікбоксингу ISKA щиро вдячна тренерському складу, всім друзям, які підтримують, батькам спортсменів, Всеукраїнській федерації кікбоксингу ISKA, Андрію Кужельному. А найбільше ЗСУ – за можливість представляти Україну на всесвітньому рівні.