• Чернігівська "Юність" здолала "Лідер" у футбольній Першій лізі
18:59, 29 жовтня 2023 р.

Чернігівська "Юність" здолала "Лідер" у футбольній Першій лізі

Гравчині "Юності-ШВСМ" взяли реванш в принципових суперниць

29 жовтня на стадіоні "Колос" у місті Кобеляки Полтавської області місцевий "Лідер" у рамках Першої ліги жіночого чемпіонату України з футболу приймав чернігівську "Юність-ШВСМ".

Після першого тайму на табло горів нічийний рахунок 1-1: на гол Анастасії Тарасюк з "Юності" господині відповіли м'ячем Анни Воскобойник.

Але у другій половині чернігівки зуміли забити та вирвати перемогу у цьому протистоянні: 2-1. Вирішальний м'яч на 78-й хвилині у ворота Оксани Хруль відправила капітан "Юності" Віталіна Мазурова.

Завдяки цій перемозі "Юність" піднялася на 3 місце у таблиці групи "Б" Першої ліги.

Однак варто нагадати, що боротьбу за вихід в елітний дивізіон українського жіночого футболу - Вищу лігу продовжать лише перші дві команди групи. Наразі перші дві позиції займають одеський "Сістерс" та столична "Оболонь": в них по 18 очок й обидва колективи на 8 балів випереджають "Юність".

Таблиця групи "Б" жіночої Першої ліги, скріншот Всеукраїнської асоціації жіночого футболу

У минулому сезоні саме "Лідеру" "Юність" поступилася у боротьбі за "золото" Першої ліги. Отже, цією звитягою чернігівки взяли реванш у принципового суперника.