• Головна
  • З 10 грудня "Укрзалізниця" змінює ціни: які рейси здорожчають
13:51, 10 грудня 2023 р.

З 10 грудня "Укрзалізниця" змінює ціни: які рейси здорожчають

З 10 грудня "Укрзалізниця" змінює ціни: які рейси здорожчають

Як повідомляє Центр транспортних стратегій, з посиланням на інформацію АТ «Укрзалізниця» (УЗ), змінюються ціни на міжнародні рейси. Нові тарифи почнуть діяти з 10 грудня 2023 року.

В компанії наголошують, що у попередні роки для залучення пасажиропотоку УЗ застосовувала знижки фактично на всі пасажирські міжнародні рейси. Але наразі компанія переглядає це рішення, оскільки щороку збитки від пасажирських перевезень становлять більше 12 млрд грн. Зміна тарифів дозволить УЗ втримати на поточному рівні вартість квитків для проїзду всередині країни, а також продовжити модернізацію рухомого складу.

Так, за спільним рішенням із залізницями сусідніх країн на 72% зросте вартість квитків на поїзд Київ-Варшава-Київ, попит на який лишається ажіотажним.

"Але при цьому будуть доступні альтернативні варіанти на цьому напрямку. Залежно від класу місця вартість проїзду до Хелма та зворотно, звідки можна зручно пересісти на Варшаву, зросте наступним чином: на поїзди з Дніпра - у межах 4-11%, з Харкова - 17-48%, з Києва - 15-47%", – повідомляють в УЗ.

У межах 3%, зросте вартість проїзду в нічних поїздах до Відня та Перемишля. На проїзд в Інтерсіті+ Київ-Перемишль-Київ ціна збільшиться на 26%, а в нічному поїзді Одеса-Перемишль-Одеса – у діапазоні 37-49%.

Без змін залишиться вартість квитків на поїзди до Кишинева та Будапешта.

"Крім того, наразі уникнено підвищення тарифів на приміські перевезення. Цей сегмент залізничних перевезень лишається найдоступнішим для українців та найзбитковішим для "Укрзалізниці". Також компанія продовжить організовувати й надалі безкоштовні евакуаційні рейси з прифронтових регіонів", – підсумували в "Укрзалізниці".

Нові тарифи почнуть діяти із запровадженням нового графіка руху пасажирських поїздів з 10 грудня 2023 року.

Нагадаємо, нещодавно наша редакція публікувала матеріал з детальним зимовим розкладом рейсів потягів за маршрутами Чернігів-Київ і Київ-Чернігів. Промоніторивши розклад потягів у столичному напрямку в офіційному додатку Укрзалізниці, можемо зазначити, що вартість квитків на потяги у цьому напрямку наразі залишається незмінною.

Чернігівська Медіа Група
Сайт
0462.ua

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Укрзалізниця #рейс #тариф #ціни #квиток #Київ-Варшава
Оголошення
live comments feed...