
16:18, 18 січня 2024 р.
На Чернігівщині посилять режим контролю у 5-кілометровій прикордонній зоні

Ілюстративне фото
Задля безпеки місцевих жителів на Чернігівщині посилять режим контролю за пересуванням цивільних у п’ятикілометровій прикордонній зоні.
Таке рішення прийняли 18 січня на Раді оборони Чернігівської області, повідомив начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус.
Він також зазначив, що комендантська година залишається без змін – з 00:00 до 04:00. Заборона на продаж алкоголю – з 22:00 до 9:00 (для торгових мереж та закладів харчування).
Нагадаємо, російська ДРГ розстріляла авто з жителем села Костобобрів. Загиблий цивільний чоловік Віктор Тупиця — 1961 року народження, працював водієм шкільного автобуса. 10 січня близько п'ятої години ранку він повертався додому з Семенівки, куди перед цим відвіз свою дитину на автобус.
Крім того, у Семенівській громаді хочуть обмежити для цивільних рух дорогою. Мова про дорогу між селами Грем’ячка і Леонівка.
Хочете швидше дізнаватися про найцікавіші і найважливіші новини?
Приєднуйтесь до наших каналів:
- в TELEGRAM
- у VIBER
- в INSTAGRAM
Тут тільки найактульніші відео, новини та історії Чернігова!
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
live comments feed...