11:46, 10 лютого 2024 р.
Виїхав на зустрічну смугу: на Чернігівщині легковик зіштовхнувся з вантажівкою (ФОТО)
Вранці 9 лютого на автодорозі Чернігів-Гремʼяч сталася дорожньо-транспортна пригода – легковик зіткнувся з вантажівкою. Внаслідок аварії водій авто зазнав тілесних ушкоджень та був госпіталізований.
Про це повідомляє Відділ комунікації поліції Чернігівської області.
За попередньою інформацією, 36-річний водій легковика «Geely» не впорався з керуванням та виїхав на зустрічну смугу, де зіткнувся з вантажним фургоном «МАЗ». Внаслідок дорожньо-транспортної пригоди водій «Geely» травмувався та був госпіталізований.
Слідчий поліції відкрив кримінальне провадження за частиною 1 статті 286 Кримінального кодексу України (порушення правил безпеки дорожнього руху, що спричинило потерпілому середньої тяжкості тілесне ушкодження).
Досудове розслідування триває.
Хочете швидше дізнаватися про найцікавіші і найважливіші новини?
Приєднуйтесь до наших каналів:
- в TELEGRAM
- у VIBER
- в INSTAGRAM
Тут тільки найактульніші відео, новини та історії Чернігова!
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Спецтема
Оголошення
16:22, 8 січня
12:52, 13 січня
10:18, 8 січня
16:36, 10 січня
live comments feed...