• Валентина Кісіль з Чернігівщини здобула «бронзу» на Чемпіонаті Європи з важкої атлетики
17:17, 21 лютого

Чернігівська важкоатлета Валентина Кісіль здобула «бронзу» у ривку з результатом 108 кг на чемпіонаті Європи, що завершився у Софії (Болгарія).

Про це повідомляє Міністерство молоді та спорту України.

Валентина Кісіль з Чернігівщини здобула «бронзу» на Чемпіонаті Європи з важкої атлетики, фото-1

Жіноча збірна України з важкої атлетики — переможниця медального заліку чемпіонату Європи, що завершився у Софії (Болгарія).

Наші дівчата вибороли 12 медалей (5 золотих, 5 срібних, 2 бронзові).

В заключний день змагань Валентина Кісіль (вагова категорія 87+) здобула «бронзу» у ривку з результатом 108 кг. 25-річна спортсменка з Чернігівщини посіла 5-те місце у поштовху (126 кг) та 4-те у сумі двоборства (234 кг).