• Головна
  • Як в Yes –валізи обрати чемодан для подорожей літаком
Новини компаній
15:00, 26 лютого

Як в Yes –валізи обрати чемодан для подорожей літаком

Новини компаній
Як в Yes –валізи обрати чемодан для подорожей літаком, фото-1

Мабуть, кожного разу, збираючись у відпустку, постає питання: брати із собою ту чи іншу річ? Звісно є й ті, хто подорожує лише з паспортом в кишені та квитком на літак, проте таких людей дуже мало. Всі хочуть комфорту, то щоб мінливість погоди не застала зненацька. Все, що ми назбирали з собою, поділяється на дві складові: багаж та ручну поклажу. Перші йдуть в спеціальний відсік літака, а другі – з нами у салон.

І варто знати, які валізи - https://yes-valiza.com.ua/valizi/ підходять для того чи іншого випадку.

Яку купити валізу для багажу

У різних авіакомпаніях умови з доставляння багажу відрізняються. Також вони змінюються залежно від тривалості та напряму перельоту, класу обслуговування.

Зазвичай на регулярних рейсах діють наступні правила:

  • Економ-клас – 1 місце, чемодан до 23 кг;
  • Бізнес-клас – 2 місця, вагою до 30 кг кожне;
  • Перший-клас – 3 місця по 30 кг кожне.

Також варто враховувати, що діє правило, згідно з яким сума довжини, ширини та висоти багажу не може перевищувати 158 (в економ-класі) чи 203 см (в бізнес та першому класі).

Точну інформацію про розміри та вагу валіз, можна дізнатися у квитку. Якщо це рейс з пересадками, то опиратися слід на ті нормативи, які діють в компанії, яка виконує більшу частину маршруту.

Для того, щоб дізнатися, підходить чемодан під безкоштовне перевезення, його треба зважити, це можна зробити безпосередньо в аеропорту. Так само там є спеціальне пристосування, яке вимірює довжину, ширину та висоту. Якщо виявиться, що багаж заважкий, то частину вмісту за можливістю перекладають у ручну поклажу.

Якщо ж виправити велику вагу вантажу неможливо, то прийдеться за це заплатити. Ціна за це доходить до 100 євро. Але є перевізники, які «заплющують очі» на кілька зайвих кілограмів, проте не варто цим зловживати.

Окремо варто розібрати випадок, коли на відпочинок їдуть цілою родиною чи компанією. У такому разі на декілька людей може бути одна але велика валіза. При спільних подорожах дозволена вага шумується. Проте кожна валіза не може важити більше 20 або 32 кг (залежить від перевізника).

Валізи для ручної поклажі

Це ті речі, які беруть із собою в літак. Це мають бути всі коштовне та важливе майно, наприклад, документи, гроші, ювелірні вироби, техніка і т.д.

Так само, як і у випадку за багажем, оговорюються розміри і вага ручної поклажі. Інформація про це має бути на квитку та на сайті перевізника. Зазвичай вага ручної поклажі не перевищує 10 кг, а максимальній розмір – 55х40х23 см.

Збираючи сумку у літак, варто знати, що в авіакомпаніях діють суворі правила на перевезення різних речей. Наприклад, вони стосуються рідини: креми, парфуми, гелі та ін.. мають перевозитись у тарі, що не перевищує 100 мл. До того ж загальна кількість не може перевищувати 10 пляшечок. Всі вони мають бути поміщенні в прозорий пакет із zip-застібкою.

З цього правила є виняток, який стосується медичних препаратів та дитячого харчування. Їх потрібно показати на митному контролі. У випадку з медичними засобами знадобиться ще й довідка від лікаря, що вони дійсно вам потрібні.

Провозити можна й те, що було придбано в Duty Free. Але для цього має бути збережене пакування, а також чек.

Що не можна проносити у салон літака:

  • Будь-яку зброю (в тому числі холодну);
  • Ріжучі та колючі предмети (ножиці, спиці, штопори тощо);
  • Важкі предмети, що можуть бути використані як ударна зброя (наприклад, бейсбольна бита);
  • Рідини об’ємом, що перевищують 100 мл (пронести не вдасться навіть воду для пиття).

То ж при виборі чемоданів для багажу чи ручної поклажі варто враховувати якого вони розміру. До того ж важливим питанням буде вага наповненої валізи. Якщо ці параметри будуть перевищувати норми, доведеться заплатити за перевезення речей.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
live comments feed...