• Головна
  • У Чернігові оголосили конкурс на вивезення сміття
11:01, 3 квітня

У Чернігові оголосили конкурс на вивезення сміття

У Чернігові оголосили конкурс із збирання та перевезення сміття, світлина пресслужби КП «АТП-2528»

У Чернігові оголосили конкурс із збирання та перевезення сміття, світлина пресслужби КП «АТП-2528»

У вівторок, 2 квітня, виконком міської ради прийняв рішення «Про проведення конкурсу на здійснення операцій із збирання та перевезення побутових відходів на території міста Чернігова».

Відповідно до конкурсної документації, очікувана вартість за вивезення кубометра змішаних побутових відходів – 134 гривні 55 копійок, великогабаритних відходів – 259 гривень 68 копійок. Також до потенційних учасників конкурсу висувають низку вимог, зокрема, щодо наявності сміттєвих контейнерів та машин, GPS-трекерів (пристроїв автоматизованого геоінформаційного контролю та супроводу) у сміттєвозах тощо.

Член виконкому Вадим Антошин пропонував, аби учасники конкурсу надавали комісії довідки щодо проведення аналогічних робіт та наявності у фірми працевлаштованих працівників. Однак, після роз’яснень представника юридичного відділу міської ради, ці вимоги вирішили не додавати до проекту рішення.

Конкурсні пропозиції мають бути подані до міської ради до 9-ої ранку 6 травня, їх розкриття заплановане на 7 травня. Очолює конкурсну комісію, яка й має визначити переможця – віце-мер Віктор Геращенко.

Нагадаємо, наразі вивезенням сміття у місті займається комунальне «АТП-2528».

Сєргєй Карась
Чернігівська Медіа Група

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#сміття #виконком #Вадим Антошин #АТП-2528 #санітарний стан
Оголошення
live comments feed...