• Головна
  • Обстріляний, але живий: Херсонський театр привіз до Чернігова зворушливу виставу
09:03, 12 квітня

Обстріляний, але живий: Херсонський театр привіз до Чернігова зворушливу виставу

Обстріляний, але живий: Херсонський театр привіз до Чернігова зворушливу виставу

Днями у Чернігові побував Херсонський академічний театр імені Миколи Куліша з виставою «Буде тобі, враже, так, як відьма скаже». Це дійство з елементами драми і комедії. Воно про те, що довелося пережити за два роки повномасштабної війни жителям Херсона. Головну роль зіграла народна артистка Україна Олена Галл-Савальська.

 Повідомляє Час Чернігівський.

"Нашу велику сцену ми не можемо використовувати. Театр обстріляний. Вікон нема. Із 300 вікон живих 20. Обстріляний з усіх боків. Тому в Миколаєві зібрали частину трупи і зіграли кілька вистав. І мріємо з репертуаром повернутися в Херсон", - каже Олександр Книга, художній керівник, директор Херсонського академічного театру ім. М. Куліша.Олександр Книга

Олександр Книга"Ми їздимо багато. Наш місія підтримати херсонців. Були в Словаччині. Проїхали 7 міст. Скрізь приходили херсонці.

Театр користувався великим попитом в Херсоні. Для цих людей ми надія на повернення і надія на мир. Коли херсонці бачать мене на вулицях, дізнаються, що театр є і працює, то кажуть, що все буде добре. Це нас змушує далі йти", - ділиться Олександр Книга.

Війна розкидала херсонців по всьому світу. Чимало їх живе і у Чернігові. Не могли оминути приїзд улюбленого театру.

Обстріляний, але живий: Херсонський театр привіз до Чернігова зворушливу виставу, фото-2

"Моя сестра в Києві ходила на цей спектакль, то була у захваті. Поважаємо керівника херсонського театру: він витримав тяжкі часи, молодець. Раді бути в Чернігові, дивитися виставу – наш херсонський театр живий", – коментує глядачка Людмила.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Херсонський академічний театр #гастролі #вистава #підтримка херсонців #руйнування
Оголошення
live comments feed...