• Головна
  • «Люблю провокації» – чернігівський стиліст Нікіта Барашкін допомагає жінці скинути 10-20 років
17:16, 12 квітня

«Люблю провокації» – чернігівський стиліст Нікіта Барашкін допомагає жінці скинути 10-20 років

«Люблю провокації» – чернігівський стиліст Нікіта Барашкін допомагає жінці скинути 10-20 років

Фото клієнток до та після процедури під назвою «повне перевтілення» наш співрозмовник Нікіта Барашкін розміщує на своїх сторінках у соціальних мережах. Переважно це жінки віком 40+ і 50+, але є і молодші панянки та трохи старші пані. І ці перевтілення настільки яскраві й цікаві, що викликають у глядачів WOW-реакцію.


Як-от коротка стрижка та зелений колір волосся для жінки віком 70+, яка недавно звернулася до Нікіти як до фахівця. І не помилилася! На фото після вона насправді виглядає так, ніби скинула років 20! І в її очах засяяли вогники. Або зачіска-ірокез та яскравий макіяж у волонтерки та громадської діячки Ольги Палькової-Свірчевської. Це фото досі в неї на аватарці у фейсбусі. І це було доволі сміливо!

«Люблю провокації» – чернігівський стиліст Нікіта Барашкін допомагає жінці скинути 10-20 років, фото-1


Майстерність набувається з досвідом

– З Ольгою мені дуже сподобалося працювати, сказати по правді, я кайфонув, бо вона дуже відкрита, і після нашої співпраці залишився приємний післясмак, – розповідає майстер у ексклюзивному інтерв’ю для наших читачів. – Так, це був дуже нестандартний варіант, але мені подобається робити саме щось креативне, нестандартне. Зробити якусь провокацію для мене як творчої людини набагато цікавіше, ніж просто стандартну комерційну роботу.

Ми зустрілися з «людиною-оркестром», як називає Нікіту його дружина Ольга, адже одночасно майстер виконує функції перукаря, візажиста, фотографа та стиліста, у новій студії краси та стилю NBiO. І за чашкою чаю поговорили про те, наскільки чернігівки готові змінюватися, чи виглядають модними та стильними. А головним «спонсором» цієї розмови стала весна, яка спонукає нас до змін і перевтілень. Варто зауважити, що Нікіта зазвичай виглядає доволі яскраво та неординарно. Вже багато років він носить капелюхи різних кольорів – не тільки чорні та коричневі. Вдягає сорочки, піджаки яскравих кольорів або з яскравими принтами. Одне слово, ваше око точно виокремить його серед інших молодих людей.

– Мені завжди було важливо, що я вдягаю. Пам’ятаю своє перше вересня у першому класі, на яке я йшов зі сльозами на очах, бо мама мене відлупцювала за те, що я не хотів вдягати шкільну форму, – розповідає Нікіта. – А в дитячому садочку мені було цікаво робити зачіски лялькам, пізніше – мамі і своїм знайомим дівчатам. Гадаю, що гарний смак у мене від мами. Вона за професією бухгалтер, тобто з творчістю ніяк не пов’язана, але гарно вдягалася навіть у радянські роки. Вона тендітна, невисокого зросту, має ніжку 36 розміру. І у своєму віці виглядає дуже елегантно.

Отже, зі своїм майбутнім професійним шляхом мій співрозмовник визначився ще з юних літ. У старших класах почав відвідувати гурток «Юний перукар». Щоправда, через це його успішність у школі значно впала. Тож мама заборонила гурток, і через це Нікіта довго на неї ображався. А після школи навчався на різних курсах, деякий час стажувався у салоні «Людмила». Був у його житті і доволі тривалий столичний період. Але молодий чоловік повернувся до рідного міста, одружився, і доволі довго працює на себе. Основи візажу, фотосправу він вивчав на різних курсах.

– Так, освіта у цій і будь-якій іншій професії дуже важлива, вона дає певну базу, але потім все одно треба навчатися далі, самоосвіта триває постійно, інакше толку не буде. Всі ці навички набуваються лише з досвідом, – зауважує Нікіта Барашкін.


Варто приміряти різні образи

Без сумніву, Нікіта Барашкін знає, про що говорить. У травні йому виповниться 39, а в цій сфері він працює понад 20 років. У нього багато постійних клієнтів. А в творчому багажу – десятки чи навіть сотні цікавих образів, створених для чернігівських жінок і чоловіків. І запис далеко наперед.

– Мій лозунг у житті: зміни вам личать! Тільки ці зміни треба робити правильно, зі спеціалістами, а не вдома на кухні, – підтримує мій весняний настрій Нікіта Барашкін. – Всім і завжди раджу експериментувати, бо недаремно хтось мудрий колись сказав, що наше життя – це театр, і всі люди в ньому – актори. Я переконаний, що час від часу варто приміряти на себе різні образи, а не ходити в одному сталому роками. Коли людина нічого не змінює, це гальмує її в розвитку. А коли змінює, з’являється зовсім інша енергія.

«Люблю провокації» – чернігівський стиліст Нікіта Барашкін допомагає жінці скинути 10-20 років, фото-2


От тільки він з сумом і гіркотою зазначає, що у нас починають змінюватися, коли вже щось сталося, коли світ рухнув – у особистому житті чи в професійній сфері. Але звертаються і тоді, коли потрібні цікаві образи для відео-кліпів, для афіш, для контенту в соцмережах. Його клієнти – різні за віком, освітою, соціальним статусом. Це люди, які хочуть поглянути на себе з нового ракурсу чи відкрити нові грані. Як-от та пані, волосся якої наш стиліст пофарбував у зелений колір. До слова, вона була задоволена та записалася до майстра знову.

– Так, то була свого роду провокація. Цікаво, що такі провокації дуже сильно виявляють сутність нашого суспільства. За коментарями та реакціями ти одразу розумієш, хто не готовий сприймати такі експерименти, хто живе в полоні стереотипів. А той, хто готовий, зазвичай пише: «Клас! Цікаво! Яскраво!» Як людина, яка працює в цій сфері вже багато років, я помічаю, що стереотипів в головах у наших людей чимало. Вони їх самі створюють, підтримують і свято вірять, що тільки так і має бути. А це нас сильно обмежує у житті.


Живемо в полоні стереотипів

Що спонукає чернігівок до змін? В першу чергу, бажання бути гарними, доглянутими. Спонукає й бажання щось змінити у житті. Часто ми, жінки, гадаємо, що зі зміною зовнішності або іміджу прийде новий – кращий період у житті. З одного боку, це схоже на ілюзію чи самообман, а з іншого – чому б і не наважитися на зміни? Може, вони стануть трампліном у те життя, про яке мріємо. Водночас майстер зазначає, що наші жінки часто занадто критичні до себе. Звертають увагу у першу чергу на якісь недоліки, а не переваги чи родзинки.

«Люблю провокації» – чернігівський стиліст Нікіта Барашкін допомагає жінці скинути 10-20 років, фото-3

– Моя думка така, що люди в нашому суспільстві психологічно слабенькі. Вони люблять, коли їм лестять. А коли їм кажеш правду і відкриваєш двері у новий світ – часто лякаються, – зауважує стиліст. – Багато хто живе наче в тумані. У мене є навіть такий вислів: живемо з широко заплющеними очима. Щиро кажучи, зараз я його частенько повторюю. Так і хочеться сказати: агов, люди, прокидайтеся! Живіть на повну! Але при цьому зберігайте здоровий глузд і дотримуйтеся принципів пропорційності та доцільності.

Користуючись нагодою, я запитала стиліста, чи на його думку, виглядають чернігівці стильно та привабливо? І що буде в модних трендах цієї весни?

– Гадаю, в нашому місті досить багато жінок, на яких хочеться затримати погляд. Це і просто гарні привабливі красиві жінки, і ті, хто цікаво вдягнений. Є й стильно вдягнені чоловіки, – відповідає Нікіта Барашкін. – А щодо модних трендів, то я за ними не слідкую. Бо є мода, а є стиль. Стиль – поза межами моди. Так, є певні тенденції, але деякі з них можуть підходити людині, а деякі – ні. На мій погляд, треба бути не модним, а стильним. А стиль – це те, що тобі пасує, що підкреслює твої особливості, індивідуальність. Тож я можу вдягтися виразно, коли йду, скажімо, до театру або на зустріч ділову. Але на прогулянку зазвичай вдягаю те, що мені зручно.


Чернігівські майстри – найкращі

Отже, фанатом моди наш співрозмовник себе не вважає. Буває, вдягається так просто, що і не скажеш, що перед вами – стиліст. А своєю особливістю називає те, що загалом полюбляє ретро-стиль. В одязі йому подобається багатошаровість, присутність різних деталей. Щоправда, знаходити якісь цікаві нестандартні речі в Чернігові – надскладне завдання. І навіть у Києві це завдання із зірочкою. Та й коштує така річ дорого. А переплачувати за «шмотки», як зізнається Нікіта, він не буде. Тож можна лише дивуватися, як же йому вдається виглядати яскраво.

«Люблю провокації» – чернігівський стиліст Нікіта Барашкін допомагає жінці скинути 10-20 років, фото-4

– Моя палітра смаку доволі широка, і саме тому я успішний майстер у своїй справі. Можу з упевненістю сказати, що я розумію жінок, і тому можу їм догодити, – підсумовує наш співрозмовник. – Комусь можу м’яко зробити зауваження, а комусь – доволі жорстко. Коли ти трохи гиркнеш, то у людини миттєво вмикається інший стан, тебе краще чують. Я доволі прямолінійний у спілкуванні. Може, хтось не готовий до цього. Але сильним особистостям це подобається. Такі зазвичай до мене і повертаються.

«Люблю провокації» – чернігівський стиліст Нікіта Барашкін допомагає жінці скинути 10-20 років, фото-5


А ще наш співрозмовник переконаний, що чернігівські майстри б’юті-сфери – серед найкращих у світі. Багато наших землячок мали змогу протестувати рівень сервісу за кордоном, порівняти і зробити висновки, тож зараз готові «цілувати руки нашим майстрам». Бо саме тут вони виправляють неякісне фарбування, недолугі стрижки, із задоволенням відвідують своїх майстрів з манікюру та педикюру, косметологів, масажистів, які вкладають у свою справу душу. Напевно, те саме можна сказати і про стилістів, які пропонують свої послуги нашим жінкам і допомагають їм виглядати без перебільшення на мільйон доларів. Тож варто подякувати їм за красу!

Вікторія Сидорова

Чернігівська Медіа Група

Фото надані героєм матеріалу

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#стиліст Нікіта Барашкін #перевтілення #жінки #краса #стиль
Оголошення
live comments feed...