• Головна
  • Чи потрібно повторно звертатися за субсидією на тверде паливо
16:30, 13 квітня

Чи потрібно повторно звертатися за субсидією на тверде паливо

Чи потрібно повторно звертатися за субсидією на тверде паливо

У листопаді 2023 року звертався за субсидією на тверде паливо. Чи потрібно звертатися знову, щоб отримувати виплату у 2024 році?
Віталій Сергійович, с. Киселівка

За інформацією Головного управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області, житлова субсидія на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива призначається один раз на календарний рік за особистим зверненням людини.

При цьому, якщо житлова субсидія надається на тверде паливо та на житлово-комунальні послуги, то житлово-комунальні послуги розраховуються з місяця звернення за її призначенням до кінця поточного календарного року (пункти 72-73Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848).

Тобто при зверненні в листопаді субсидію на оплату житлово-комунальних послуг вам було розраховано до кінця 2023 року. Щоб одержувати виплату у 2024 році, потрібно звернутися до органу Пенсійного фонду України з новою заявою та декларацією про доходи і витрати.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тверде паливо #субсидія #звернення #газ #Пенсійний фонд
Оголошення
live comments feed...