• Головна
  • У Чернігові з’являться п’ять поліцейських станцій
17:00, 22 квітня

У Чернігові з’являться п’ять поліцейських станцій

світлина порталу «cbn.com.ua», ілюстративна

світлина порталу «cbn.com.ua», ілюстративна

Депутати чернігівської міської ради під час 39-ої (позачергової) сесії VIIIскликання затвердили Програму забезпечення громадської безпеки та правопорядку на території м. Чернігова на 2024-2025 роки у новій редакції.

Програмою передбачається облаштування поліцейських станцій у Чернігові, в яких будуть працювати поліцейські офіцери громади (в Інтернеті їх ще називають «українськими шерифами»):

Вадим Парфентьєв під час виступу у міській раді

-Одним з механізмів формування безпекового середовища у Чернігові є впровадження проекту «Поліцейський офіцер громади». Даний проект впроваджений у таких містах як Дніпро, Вінниця, але хотілося б, щоб саме Чернігів став першим з прикордонних обласних центрів, де був би запроваджений інститут поліцейських офіцерів громади, – сказав, виступаючи перед депутатами, керівник районного управління поліції Вадим Парфентьєв. – Головне завдання поліцейського офіцера громади – орієнтуватися на потреби місцевого населення, підтримувати постійний контакт з мешканцями, щоденно забезпечувати правопорядок на своїй території, запобігати вчиненню правопорушень. Там де запрацювали поліцейські станції, рівень довіри до поліцейського офіцера громади значно виріс.

За словами Вадима Парфентьєва, на 5 поліцейських станціях, що мають відкрити у Чернігові, нестимуть службу 40 офіцерів для яких держава закупить 25 автомобілів. Очікується, що станції мають з’явитися на проспекті Миру, 29 (неподалік від готелю «Україна»), проспекті Грушевського, 167а (район пологового будинку), вулиці Льотній, 9, вулиці Красносельського, 73 (район Масанів) й вулиця Довженка (колишня Льва Толстого), 102.

Олександр Ломако

-Для нас було важливо, щоб ці пункти були не в центрі міста, а у віддалених районах. Ми розуміємо, що ми прикордонна громада й безпека в середині громади – це питання безпеки України в цілому. Тому ми, звичайно, долучимося громадою до реалізації цього проекту. Єдине, фінансово, ми будемо дивитися протягом року: скільки ми зможемо у цьому році, скільки у наступному долучитися. Бо рік фінансово складний, – заявив в.о. міського голови Чернігова Олександр Ломако.

«За» прийняття програми у новій редакції проголосували усі 26 присутніх на сесії народних обранців.

Сєргєй Карась
Чернігівська Медіа Група

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#український шериф #поліцейські станції #Вадим Парфентьєв #міська рада #Олександр Ломако
Оголошення
live comments feed...