• Головна
  • У Чернігові запрацював новий мобільний застосунок для запису до лікаря
16:29, 17 травня

У Чернігові запрацював новий мобільний застосунок для запису до лікаря

Пацієнти «Сімейної поліклініки», міських лікарень №3 та №4 у Чернігові можуть записатися до лікаря самостійно онлайн та отримати доступ до електронної медичної карти через новий мобільний застосунок сервісу Health24.

Мобільний застосунок є безоплатним для пацієнтів та медичних закладів, які працюють з медичною інформаційною системою Health24. Щоб скористатися новим застосунком необхідно у своєму смартфоні завантажити або оновити застосунок Health24 в App Store або Google Play.

У Чернігові запрацював новий мобільний застосунок для запису до лікаря, фото-1


Онлайн-запис до лікаря

До лікарів «Сімейної поліклініки», Чернігівської міської лікарні №3 та Чернігівської міської лікарні №4 доступний онлайн-запис пацієнтів через застосунок Health24 для пацієнтів.

Пацієнти, яким зручніше записуватись через реєстратуру, - все ще можуть записатися через неї. Онлайн-реєстрація через мобільний застосунок додає зручності для тих, хто не хоче витрачати час на черги та обирає більш сучасний спосіб – запис онлайн.


Електронна медична карта

У мобільному застосунку Health24 пацієнт може переглянути історію хвороби, інформацію про прийоми у лікаря, електронні направлення, рецепти на ліки, історію хвороби, аналізи, вакцинації.

У медичній карті відображатимуться дані, які лікарі «Сімейної поліклініки», міських лікарень №3 та №4 вносили до Health24. Також у своєму електронному кабінеті можна переглянути декларацію зі своїм сімейним лікарем, якщо лікар працює з Health24.

Також у мобільному застосунку є змога додати та переглядати карту дитини або іншого члена родини. Для отримання доступу до карти дорослого необхідно отримати згоду шляхом внесення коду із смс.

Важлива умова для відображення медичних даних - це наявність мобільного номеру телефону пацієнта в базі медичного закладу та виконання міграції епізодів лікування лікарем з електронної системи охорони здоров’я.


Відгуки про заклад та лікарів

Пацієнти можуть поділитися враженнями про лікаря та медичний заклад та ознайомитися з відгуками інших пацієнтів. Відгук буде опубліковано у разі дотримання правил модерації.


Куди пацієнти можуть звернутися за допомогою?

Із питаннями щодо запису до лікаря пацієнти можуть звернутися до реєстратури медичного закладу або зателефонувати на гарячу лінію Health24 0 800 756 856 (безкоштовно з усіх мобільних операторів).


Хочете швидше дізнаватися про найцікавіші і найважливіші новини?
Приєднуйтесь до наших каналів:
- в TELEGRAM
- у VIBER
- в 
INSTAGRAM
Тут тільки найактульніші відео, новини та історії Чернігова!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#мобільний додаток #Health24 #медична система #записатися до лікаря #пацієнт #медична картка #лікарі #Чернігів
Оголошення
live comments feed...