• Головна
  • 15% сімейного насильства у Чернігові вчиняють жінки
14:53, 21 травня

15% сімейного насильства у Чернігові вчиняють жінки

За минулий рік у Чернігові були зареєстровані понад 2000 заяв про домашнє насильство, світлина порталу «i2.wp.com», ілюстративна

За минулий рік у Чернігові були зареєстровані понад 2000 заяв про домашнє насильство, світлина порталу «i2.wp.com», ілюстративна

У вівторок, 21 травня, виконавчий комітет чернігівської міськради прийняв рішення «Про Порядок проходження Корекційної програми для кривдників, які вчинили домашнє насильство на 2024-2028 роки».

Програмою передбачається, що кривдники будуть працювати з психологами як на індивідуальних, так й на групових заняттях. Зокрема, завданнями програми є формування у кривдників відповідального ставлення до власної поведінки та її наслідків для себе та оточуючих, а також розвиток в такої людини навичок до конструктивного безконфліктного спілкування, ефективної та ненасильницької комунікації.

Цікаво, що програма не потребує фінансового забезпечення.

-Ця програма, у першу чергу, розрахована на свідомих кривдників, які хочуть корегувати свою поведінку, - підкреслив заступник начальника міського управління у справах сім’ї, молоді та спорту Валерій Семенець.

За його словами, за минулий рік надходило 2000 заяв про домашнє насильство у Чернігові, але у цієї статистики є своя специфіка:

Валерій Семенець

-Багато цих заяв забирають, або подають один на одного зустрічні заяви. Якщо раніше, за статистикою, проблема була більш «жіночою», то на цей момент, ми маємо офіційну цифру, що вже понад 15 відсотків кривдників – це є жінки, вони кривдять чоловіків, - розповів пан Семенець.

За його словами, зокрема, серед кривдників чоловіків є тещі, що б’ють своїх непрацюючих зятів.

Рішення щодо корекційної програми члени виконкому затвердили одноголосно.

Нагадаємо, у Чернігові 21-річна жінка застрелила батька, який, за розповідями очевидців, вчиняв над нею та її матір’ю домашнє насильство.

Сєргєй Карась

Чернігівська Медіа Група

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#домашнє насильство #програма #кривдник #Валерій Семенець #виконком
Оголошення
live comments feed...