• Головна
  • Як відбувається і коли закінчать демонтаж готелю «Україна»
15:25, 21 травня

Як відбувається і коли закінчать демонтаж готелю «Україна»

Як відбувається і коли закінчать демонтаж готелю «Україна»

Як ми писали раніше, в січні цього року розпочалися роботи з демонтажу зруйнованої росіянами будівлю чернігівського готелю «Україна». Готель знаходився на перетині двох центральних проспектів міста, і безумовно був однією з візитівок Чернігова.

Демонтаж відбувається коштом власників – відомої в Чернігові родини бізнесменів Тарасовців. Наші журналісти поцікавилися, як відбувається цей процес, і в які строки мають закінчитись роботи.

- Все йде по плану, демонтаж відбувається відповідно до проєкту реконструкції будівлі. Зараз вже закінчуємо демонтаж тих частин, що могли таїти небезпеку. – пояснює представник власників Микола Тарасовець,Але повністю закінчувати розбір цієї будівлі будемо мабуть вже після війни.

Зі складнощів, з якими стикнулися власники при проведенні цих робіт Тарасовець-батько зауважив відчутну кадрову проблему, пов’язану, мабуть, із процесом мобілізації: «Не вистачає будівельників…».

Його син, чернігівський забудовник Юрій Тарасовець також підтвердив намір зупинити роботи з демонтажу на цьому етапі:

- Так, станом на зараз не йдеться про повний демонтаж будівлі під нуль. Як і про нове будівництво на цьому місці нового об’єкту. Ми про це зараз навіть на думаємо. Зняли верхні зруйновані шари будівлі, які могли бути небезпечні, і на цьому все. Залишилось ще орієнтовно на два тижні робіт, тож, плануємо до літа закінчити всі основні роботи.

Нагадаємо, 11 березня 2022 року російські окупанти зруйнували одну з візитівок Чернігова – готель «Україна». Росіяни запустили ракету, яка поцілила прямо посередині будівлі, перетворивши її фактично на руїни.

Виконком Чернігівської міської ради на засіданні 17 серпня 2023 року надав дозвіл представникам зруйнованого готелю «Україна» на демонтаж та реконструкцію будівлі.

Чернігівська Медіа Група
Сайт 0462
.ua


Хочете швидше дізнаватися про найцікавіші і найважливіші новини?
Приєднуйтесь до наших каналів:
- в TELEGRAM
- у VIBER
- в 
INSTAGRAM
Тут тільки найактульніші відео, новини та історії Чернігова!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#готель «Україна» #Тарасовці #демонтаж #роботи з демонтажу #Чернігів
Оголошення
live comments feed...