• Головна
  • На Чернігівщині відремонтували та облаштували укриття у 25 садочках
15:32, 30 травня

На Чернігівщині відремонтували та облаштували укриття у 25 садочках

На Чернігівщині відремонтували та облаштували укриття у 25 садочках

У 25 дитячих садочках на Чернігівщині проведено капітальний ремонт і облаштування укриттів. А саме: у Чернігові, Бобровиці, Бахмачі, Борзні, Мені та в інших населених пунктах області.

Це стало можливим завдяки підтримці Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), Європейського Союзу та Міністерства освіти і науки України.

На Чернігівщині відремонтували та облаштували укриття у 25 садочках, фото-1
На Чернігівщині відремонтували та облаштували укриття у 25 садочках, фото-2

«Укриття, відбудовані ЮНІСЕФ за фінансової підтримки Європейського Союзу та інших партнерів, – це не лише безпечний простір, а й простір, де діти можуть разом навчатися, гратися, відпочивати у спокійній, ненапруженій атмосфері – простір, де діти можуть залишатися дітьми», – зазначив голова Представництва ЮНІСЕФ в Україні Мунір Мамедзаде.

Це перші дружні до дітей укриття з-посеред 63 дитячих садків у Київській, Житомирській та Чернігівській областях, де облаштовують укриття в межах цієї ініціативи.

На Чернігівщині відремонтували та облаштували укриття у 25 садочках, фото-3

ЮНІСЕФ вже має досвід в облаштуванні дружніх до дітей укриттів за концепцією «Нумо розвиватися». Дружні до дітей простори містять елементи, які сприяють розвитку ключових навичок дітей від 2 до 6 років. Вони забезпечують якісне освітнє середовище, яке допоможе організувати перебування дітей в укритті з користю. Навчально-ігрові простори включають зону творчості, зону природознавства та інформаційно-навчальну зону. Частини укриття устатковані столиками і стільцями для навчання та настільних ігор, стелажами для книг, а одна зі стін може використовуватися як стіна-дошка для малювання крейдою.

Ремонтні роботи в 63 дитячих садках, здійснені за кошти Європейського Союзу, включають комплексні роботи з ремонту приміщень, облаштування вентиляції, гідро- та термоізоляції, освітлення. Окрім того, було покращено санітарні умови за кошти, виділені Королівством Бельгія.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#дитячий садочок #садочки Чернігівщини #капітальний ремонт #укриття #облаштування укриття #ЮНІСЕФ
Оголошення
live comments feed...