• Головна
  • Як замовити пакет паперових документів без черг, онлайн
13:50, 8 червня

Як замовити пакет паперових документів без черг, онлайн

Як замовити пакет паперових документів без черг, онлайн

Запит на підготовку паперових документів можна подати засобами вебпорталу електронних послуг Пенсійного фонду України.

Попри те, що сьогодні цифровізація вже стала невід’ємною частиною життя українців, іноді для отримання тих чи інших послуг потрібно підготувати пакет документів у паперовому вигляді. Для зручності ПФУ пропонує таку послугу, як попереднє замовлення паперових документів онлайн.

Засобами вебпорталу електронних послуг Пенсійного фонду України можна подати заяву – запит на підготовку паперових документів:

виписки із системи персоніфікованого обліку (для застрахованих осіб); виписки із пенсійної справи (для пенсіонерів); виписки про стан розрахунків із ПФУ (для страхувальників).

Як надіслати запит на підготовку паперових документів?

Зайдіть на вебпортал електронних послуг Пенсійного фонду України (https://portal.pfu.gov.ua/).

2. Увійдіть в особистий кабінет, авторизувавшись будь-яким зручним способом: з використанням кваліфікованого електронного підпису; через BankID (за номером банківської картки) або за допомогою “Дія.Підпис”.

3. На панелі зліва в розділі “Комунікації з ПФУ” оберіть категорію “Запит на підготовку паперових документів”.

4. У вікні, що відкриється, заповніть усі обов’язкові поля, за потреби додайте скан-копії потрібних документів та надішліть запит до органу Пенсійного фонду, натиснувши кнопку “Відправити до ПФУ”.

5. Переглянути інформацію про звернення та його статус можна в розділі “Мої звернення.”

6. Після опрацювання звернення в зазначений у запиті спосіб (поштою чи електронною поштою) надійде повідомлення про виготовлення паперового документа та про те, коли і де його можна отримати.

7. Після надходження повідомлення отримати виготовлені паперові документи можна особисто в сервісному центрі Пенсійного фонду України за пред’явлення документа, що підтверджує особу.

Зверніть увагу!

Замовлення необхідно адресувати до органу ПФУ, в якому перебуває пенсійна справа (для пенсіонерів), де зареєстрований страхувальник (для представників страхувальників).

За інформацією ГУ ПФУ в Чернігівській області

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Документи #ПФУ #онлайн #Пенсійний фонд України #вебпортал
Оголошення
live comments feed...