• Головна
  • Чи розпочали чернігівці купальний сезон: відповіді перехожих
13:52, 9 червня

Чи розпочали чернігівці купальний сезон: відповіді перехожих

Чи розпочали чернігівці купальний сезон: відповіді перехожих

Чи вже розпочали чернігівці пляжний сезон? Якщо так, то де саме, на яких водоймах? І чи не бояться плавати та купатися через можливі мінно-вибухові пристрої? Чи знають правила поведінки на воді? З такими запитаннями ми звернулися до перехожих.

Ірина, в декретній відпустці:

- Як розпочалося тепло – ми постійно хворіємо, тому поки що не плануємо купатися. Можливо, пізніше сходимо на річку. Минулого року побували лише 3-4 рази на Золотому березі. Там можна купатися,тому ми були спокійні, щодо вибухонебезпечних предметів не переймались.

Чи розпочали чернігівці купальний сезон: відповіді перехожих, фото-1

Наталія, приватна підприємниця:

- Я думаю, у Десні не дуже безпечно купатися, бо можуть бути залишки зброї. Взагалі я не люблю велике скупчення людей, тому відкрию купальний сезон, тільки якщо поїду до мами в гості. Там маленька річка. Правила поводження на воді знаю, для мене головне – не заходити на велику глибину.

Чи розпочали чернігівці купальний сезон: відповіді перехожих, фото-2

Михайло, пенсіонер:

- Цього року ще не ходив на пляж, але планую, чекаю більшого тепла. Минулого року не часто вдавалося поплавати, бо вже вік не той. У нас дача була неподалік Деснянки, там є озеро, колись постійно купався в ньому, а тепер лише на Десну ходжу. Вибухонебезпечних предметів не боюся.

Чи розпочали чернігівці купальний сезон: відповіді перехожих, фото-3

Наталія, держслужбовець:

- У Десні не планую купатися, бо вона не дуже чиста, а от якщо поїдемо на Сейм чи Снов, можливо, й поплаваю. Взагалі я раніше їздила купатися у Батурин чи Седнів, з родиною, або з друзями, колегами. А цього року, напевно, не поїдемо, бо ситуація не стабільна, можна виїхати, а назад - не заїхати. Правила безпеки на воді знаю, наприклад, не лізти на глибину й туди, де не обстежене дно, не дуріти, не плавати в стані алкогольного сп’яніння.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Чернігів #опитування #перехожі #Десна #купальний сезон #озеро #пляж
Оголошення
live comments feed...