• Головна
  • Живе у Чернігові, та проводить час на дачі, неподалік міста: куди подівся ведучий програми "Миколина погода"
17:33, 9 червня

Живе у Чернігові, та проводить час на дачі, неподалік міста: куди подівся ведучий програми "Миколина погода"

Живе у Чернігові, та проводить час на дачі, неподалік міста: куди подівся ведучий програми "Миколина погода"

Українці пам’ятають актора та телеведучого Миколу Луценка завдяки його вислову «Хай проблеми та незгоди не роблять вам у житті погоди». Куди подівся ведучий «Миколиної погоди», та чим займається, розповіло видання OBOZ.UA.

Народився та виріс Микола Луценко на Чернігівщині, у селі Качанівка. Чоловік здобув освіту у Київському технікумі громадського харчування та Київському національному університеті театру, кіно та телебачення імені Карпенка-Карого.

До появи на телебаченні ведучий працював на ТЕЦ. У інтерв’ю для ЧЕline Микола Луценко розповідав:

- Я був КВПіА. Це я ходив, контролював, щоб усі вимірювальні прилади працювали. Тоді були реєстратори, така стрічка крутилася і такий самописець, а потім він раз – і облило всі ці дані. Така в мене була робота.

Згодом чоловік почав працювати у Театрі юного глядача, але не покидав мрію потрапити на телебачення.

- Я просто грав у театрі і, як то кажуть, як кінь, працював з ранку до вечора. Я знав, що рано чи пізно прийдуть і самі запропонують. Так і вийшло, - говорив Луценко.

Одного разу до театру завітали дві жінки з телебачення. Вони шукали підлітка для нового проекту.

Микола Луценко, Фото: ICTV

Микола Луценко, Фото: ICTV

- А мені 30 років. Кажу, що можу. А там Сузанна така інтелігентна була, не може сказати "Чоловіче, йдіть звідси". Каже, що я не підходжу. А я кажу "Ні, я хочу на хлопчика". Будь-який хлопчик, дівчинка, все що хочеш. Дивляться на мене, як на божевільного. А я ще в образі. Якби я не в образі, я ніколи б, - згадував Микола Луценко.

За кілька днів чоловіка запросили спробувати себе прийти у дитячій передачі. На телеканал ICTV він потрапив у 1996 році, та став ведучим «Миколиної погоди». Чоловік швидко завоював усіх глядачів своєю харизмою та новими образами. А найбільше всім запам’яталася його фраза «Хай проблеми та незгоди не роблять вам у житті погоди», яку він говорив наприкінці ефіру .

У 2017 році Микола Луценко переніс інсульт. Через хворобу у телеведучого відібрало мову. Чоловік в інтерв'ю OBOZ.UA згадував:

- Інсульт стався дуже швидко. Прокинувся серед ночі, а кімната ніби пливе кудись. Не можу піднятися, не можу говорити. Добре, що був у квартирі не сам. "Швидка" приїхала буквально через хвилин п’ять, а в лікарні мене дуже швидко взяли в обіг. Але говорити не міг – тільки одні матюки з мене вилазили. Не знаю чому, в житті я не використовую цю лексику. Лікарі сміялися: «Якщо матюкається, то буде толк». Потім була реабілітація – часом невеличкий текст повторював перед ефіром вдома по сто разів.

Після перенесеного інсульту улюбленець глядачів вирішив переїхати з Києва до Чернігова, подалі від великого руху, та ближче до малої батьківщини.

- Виїхав із цього змієвого міста, – жартує Микола Луценко. – Живу в Чернігові – і, знаєте, він такий класний. Дуже гарне та душевне місто. Для пенсіонерів – просто супер (сміється). Коли приїжджаю до Києва у справах, тікаю якнайшвидше додому. Київ дуже багато забирає енергії.

Микола Луценко, Фото: ICTV

Микола Луценко, Фото: ICTV

Неподалік від Чернігова Луценко має дачу, на якій любить проводити час.

- Ви б бачили, як у мене тут красиво! Все в ампельних квітах, звисають, як в садах Семіраміди. Дубовий гай поряд. А яке повітря! І від порога звідти до квартири в Чернігові – всього 10 кілометрів. Ви розумієте, що це таке? А житло в мене в самому центрі. Дуже радий, що свого часу прийняв таке рішення: переїхати сюди. Київську квартиру продав. Я людина з села, люблю травичку, - розповів телеведучий.

Наразі Миколі Луценку 73 роки, і офіційно він вже давно пенсіонер. Але попри це, чоловік продовжує працювати. Зараз Микола Луценко займається дубляжем. Голосом телеведучого у мультфільмі «Панда Кунг-фу» розмовляє Пан Пінг, у «Рататуї» - Гюсто, у «Сімпсонах» - Гомер.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Микола Луценко #ICTV #погода #телеведучий #Миколина погода
Оголошення
live comments feed...