• Головна
  • Чернігівців навчатимуть української мови на безкоштовних курсах — як долучитися?
16:32, 10 червня

Чернігівців навчатимуть української мови на безкоштовних курсах — як долучитися?

Чернігівців навчатимуть української мови на безкоштовних курсах — як долучитися?

У Чернігові на базі освітньо-культурного Гончаренко центру запускають одразу 5 безоплатних курсів української мови для дорослих. Чернігівці зможуть навчатися української відповідно до свого рівня, а також відвідувати розмовний клуб чи курси з підготовки до іспиту на знання державної мови.

Як зазначає директор простору Олександр Ясенчук, заняття курсу розраховані на учасників з різним рівнем володіння українською мовою, а відбуватимуться вони із залученням методів інтерактивного навчання й елементів креативного письма.

«Серед відвідувачів нашого простору вже давно був запит на заняття української мови, тож ми створили окремий безоплатний курс. Наша мета — допомогти людям стати більш компетентними мовцями, поповнити словниковий запас та вдосконалити розмовну українську», — діляться у просторі.

Крім занять із граматики та лексики української мови, на чернігівців чекають зустрічі з культурними діячами та вивчення багатства української культури через музику та літературу. Також тут можна записатися на розмовний клуб чи на курси з підготовки до іспиту на знання державної мови, який складають держслужбовці.

Навчання відбуватиметься щовівторка та щосереди після 17:00. Для участі достатньо зареєструватися за цим посиланням. З усіма зареєстрованими сконтактують та запросять на перше заняття.

Додамо

Гончаренко центр – найбільша недержавна всеукраїнська мережа безкоштовних освітньо-культурних та волонтерських просторів, заснована у 2021 році. Головна ціль проєкту – надихати та надавати необхідні знання людям будь-якого віку для покращення їхнього майбутнього. Важлива складова проєкту – платформа Гончаренко Центр. Онлайн, що пропонує безкоштовні уроки іноземних мов для всіх охочих.


Хочете швидше дізнаватися про найцікавіші і найважливіші новини?
Приєднуйтесь до наших каналів:
- в TELEGRAM
- у VIBER
- в 
INSTAGRAM
Тут тільки найактульніші відео, новини та історії Чернігова!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#українська мова #безкоштовні курси #Гончаренко Центр #освіта #навчання #Чернігів #Олександр Ясенчук
Оголошення
live comments feed...