• Головна
  • Акції на підтримку військовополонених пройшли у Чернігові
09:57, 23 червня

Акції на підтримку військовополонених пройшли у Чернігові

Акції на підтримку військовополонених пройшли у Чернігові

Вчора, 22 червня, у Чернігові рідні та близькі захисників ЧАЕС, а також бійців полку "Азов" провели акції, щоб привернути увагу до проблем з обміном військовополонених.

Повідомляє Суспільне Чернігів.

"89 нацгвардійців з Чорнобильської атомної електростанції досі перебувають у російському полоні", – каже Оксана Гончаренко – мати полоненого, який нещодавно повернувся додому.

Катерина Токарь

Катерина Токарь


Зі слів сестри полоненого з "Азову" Катерини Токарь, ніхто не може назвати точної кількості "азовців", яких ув’язнила Росія. За різними даними, їх від 1500 до 2000.

"Ніякого зв'язку немає. Я навіть, на сьогодні, не знаю, де він знаходиться", — каже Катерина Токарь.Любов Сиворакша

Любов Сиворакша

"Кожен обмін, як і цей, що відбувся 31 травня, ми чекаємо кожний свого, і взагалі всіх наших нацгвардійців. Звичайно, надіялась, що в обміні буде син", — каже мати військовополоненого Любов Сиворакша.Наталія Гончар

Наталія Гончар

"Сьогодні вперше за три роки побачила фотографію свого чоловіка в полоні. Я можу тільки одне сказати, що вони тримаються, вони герої. Ми будемо до останнього робити все, щоб їх повернути додому. Ми їх чекаємо, ми їх любимо, і вони чекають на нас", — ділиться дружина військовополоненого Наталія Гончар. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#акція #полонені #ЧАЕС #нацгвардійці #обмін #родини військовополонених #Азов
Оголошення
live comments feed...