• Головна
  • Укрзалізниця розробила нові правила перевезення тварин після скандалу з військовим у тамбурі потяга «Київ-Чернігів»
14:05, 4 липня

Укрзалізниця розробила нові правила перевезення тварин після скандалу з військовим у тамбурі потяга «Київ-Чернігів»

Укрзалізниця ініціювала оновлення правил перевезення тварин і вже подала зміни на затвердження. Нову редакцію правил було розроблено після консультацій з юристами, експертами UAnimals, Мінінфраструктури та вивчення досвіду залізниць-партнерів.

Як запевняють в «Укрзалізниці» перед затвердженням Державною регуляторною службою України проєкт наказу з усіма змінами буде винесено на суспільне обговорення.

Укрзалізниця розробила нові правила перевезення тварин після скандалу з військовим у тамбурі потяга «Київ-Чернігів», фото-1


Отже, після ЗАТВЕРДЖЕННЯ нової редакції правил, зміни можуть бути наступними:

1. Приберуть визначення «жорстка конструкція» з опису переносок: підійде сучасний рюкзак для тварин, аби лиш із водонепроникним абсорбуючим дном.

2. Для малих тварин до 45 см у холці дозволять тимчасове перебування без переноски — для здорової активності та/або сну на полиці купе.

3. Для великих собак від 45 см дозволять проїзд ще й у вагонах СВ та РІЦ (RIC) за повного викупу купе.

4. Для великих собак в Інтерсіті+ проїзд теж стане можливим — за умови викупу всіх місць, що розміщені єдиним блоком у ряду.

5. Будь-які службові собаки представників Сил оборони зможуть безоплатно їхати в усіх типах вагонів — з намордником і повідком.

«Важливо: якщо ви відчуватимете дискомфорт або алергічну реакцію від сусідства з твариною, ми забезпечимо альтернативні місця. А ще разом з UAnimals починаємо роботу над соціальною кампанією, аби закликати пасажирів без тварин людяніше ставитися до пасажирів із тваринами. Це важливо, адже для багатьох із нас тварина є членом сім'ї», — зазначили в компанії.

Перед затвердженням Державною регуляторною службою України проєкт наказу з усіма змінами буде винесено на суспільне обговорення, щоб врахувати інтереси всіх пасажирів і забезпечити комфорт кожного на борту.

«Тож долучайтеся до обговорення і тримайте улюбленців ближче до серця!»

Зазначимо, що нові правила перевезення тварин «Укрзалізниця» почала після випадку з військовослужбовцем, який трапився наприкінці березня 2024 року. Тоді чоловік подорожував із собакою з Києва до Чернігова і його не впустили на місце у потягу «Інтерсіті». Вони були змушені всю дорогу простояти в тамбурі.


Хочете швидше дізнаватися про найцікавіші і найважливіші новини?
Приєднуйтесь до наших каналів:
- в TELEGRAM
- у VIBER
- в 
INSTAGRAM
Тут тільки найактульніші відео, новини та історії Чернігова!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#перевезення тварин #Укрзалізниця #нові правила #потяг #собака #тварини #Київ-Чернігів
Оголошення
live comments feed...