• Головна
  • Чи підвищать вартість послуг комунальних ЖЕКів Чернігова?
15:44, 10 липня

Чи підвищать вартість послуг комунальних ЖЕКів Чернігова?

Комунальні ЖЕКі розвішують оголошення про ймовірне підвищення тарифів, світлина Сєргєя Карася

Комунальні ЖЕКі розвішують оголошення про ймовірне підвищення тарифів, світлина Сєргєя Карася

На будинках чернігівців знову почали з’являтися повідомлення про підвищення вартості послуг з управління будинками з 1 серпня цього року. Аналогічні повідомлення з’явилися й на платіжках, які отримали деякі чернігівців від комунальних ЖЕКів.

Зокрема, КП «Новозаводське» повідомляє про підвищення тарифів для мешканців перших поверхів багатоквартирних будинків до 9,57 гривень за квадратний метр, а КП «ЖЕК-10» – до 7,55 гривень за квадратний метр для квартир (діючий тариф складає 5,4 гривні з квадратного метра) та до 4,64 гривень за квадратний метр для нежитлових приміщень.

Комунальні ЖЕКі обіцяють підвищення тарифів з 1 серпня, але це рішення наразі не затверджене

Ймовірне підвищення тарифів за послуги ЖЕКів під час засідання 41-ої (позачергової) сесії міської ради VIIІ скликання ми попросили прокоментувати в.о. мера Чернігова Олександра Ломаку:

-Зараз іде публічна дискусія між управителями будинків та мешканцями. Коли будуть завершені обрахунки, вони будуть передані до управління економіки міської ради. Далі, якщо буде винесене це рішення на виконком, я буду готовий його коментувати. Станом на зараз мені, як керівнику виконкому та міської ради, немає чого сказати, тому що в мене немає на столі проєктів рішень, розрахунків – поки що це робота ЖЕКів з мешканцями, - сказав Олександр Ломако.

На уточнююче запитання: «Ті тарифи, які зараз розсилають ЖЕКі, і які ніби то мають діяти з 1 серпня, вони наразі не затверджені?», - керівник міста відповів наступне:

Олександр Ломако (у центрі) 10 липня під час засідання сесії

-Вони не затверджені. Навіть немає проєкту рішення. Й немає обрахування управління економіки міської ради.

Отже, підвищення тарифів на послуги з управління багатоквартирними будинками дійсно обговорюється. Але наразі немає ані офіційно затверджених тарифів, ані точної дати, коли ці нові тарифи можуть почати діяти.

Нагадаємо, це вже другий «фальстарт» з боку комунальних ЖЕКів у питанні підвищення тарифів. Раніше на будинках чернігівців з’являлися оголошення про підвищення тарифів з 1 червня. Втім, ці очікування не справдилися, адже ані у червні, ані у липні (станом на 10 липня) тарифи не підвищувалися.

Сєргєй Карась

Чернігівська Медіа Група

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#КП ЖЕК-10 #КП Новозаводське #Олександр Ломако #підвищення тарифів #сесія
Останні новини
Оголошення
live comments feed...