
14:56, 28 липня 2025 р.
Зеленський відзначив трьох медиків Чернігівщини з нагоди професійного свята
Президент України Володимир Зеленський відзначив лікарів Чернігівської області за вагомий внесок у розвиток системи охорони здоров‘я, професіоналізм та самовіддану роботу під час воєнного стану.
Про це повідомляє пресслужба Чернігівської ОВА.
Згідно з Указом, о орденом «За заслуги» І ступеня нагороджено генерального директора Чернігівської обласної лікарні Андрія Жиденка.
Почесні звання «Заслужений лікар України» присвоєно завідувачу відділення Чернігівської міської лікарні №2 Олександру Бараненку та лікарю Медичного центру товариства «Мікрохірургія ока Василя Шевчика» у місті Чернігові Василю Шевчику.
Хочете швидше дізнаватися про найцікавіші і найважливіші новини?
Приєднуйтесь до наших каналів:
- в TELEGRAM
- у VIBER
- в INSTAGRAM
Тут тільки найактульніші відео, новини та історії Чернігова!
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
16:35, Вчора
13
17:15, Вчора
10:22, 22 червня
14:16, 20 червня
70
17:21, 24 червня
