• Головна
  • Розкіш на колесах: які елітні авто з’явилися на Чернігівщині у 2024 році
12:08, 12 жовтня

Розкіш на колесах: які елітні авто з’явилися на Чернігівщині у 2024 році

Минулого року жителі Чернігівщини придбали шість автомобілів вартістю понад 8 мільйонів гривень кожен. Серед найдорожчих — Mercedes-Benz Maybach GLS 600, Porsche Panamera, Mercedes-Benz G 63 AMG та Land Rover Range Rover.

Про це йдеться у відповіді Регіонального сервісного центру ГСЦ МВС в Київській та Чернігівській областях на запит Суспільного.

Загалом жителі Чернігівщини протягом 2024 року зареєстрували чи перереєстрували понад 37,6 тисячі легкових автомобілів, з яких 12,2 тисячі саме реєстрацій. Частка нових автомобілів тут складає 2,2%.

Серед жителів Чернігівщини, які реєстрували легкові автомобілі на своє ім’я у 2024 році приблизно 53% жінок та 47% чоловіків.

Середній рік випуску легкових автомобілів зареєстрованих чи перереєстрованих на Чернігівщині – 2009-й.

Водночас найпопулярнішими новими легковими автомобілями серед жителів Чернігівщини у 2025 році є Toyota RAV-4 та BYD Song. Серед вживаних у цей період частіше за все реєстрували чи перереєстровували транспортні засоби марок Volkswagen та Skoda. У німецького бренду — моделі Passat та Golf, у чеського – Octavia.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Автомобіль #Реєстр #Чернігівщина
Оголошення