
22:22, 20 жовтня 2025 р.
Північ Чернігівщини без світла: ворог знову атакував енергосистему області

Північна частина Чернігівщини без електроенергії. Причиною стала чергова російська атака по енергетичній системі області.
Про це повідомляє АТ «Чернігівобленерго».
Зазначається, що енергетики розпочнуть аварійно-відновлювальні роботи одразу після того, яке це дозволить безпекова ситуація.
Хочете швидше дізнаватися про найцікавіші і найважливіші новини?
Приєднуйтесь до наших каналів:
- в TELEGRAM
- у VIBER
- в INSTAGRAM
Тут тільки найактульніші відео, новини та історії Чернігова!
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Спецтема
Оголошення
10:22, 22 червня
08:50, 15 червня
15:21, 22 червня
51
21:27, 16 червня