
09:06, 29 грудня 2025 р.
На Чернігівщині з крижаної пастки врятували лебедя

На одній з водойм Чернігівщини ДСНСники врятували лебедя. Небайдужі виявили молодого птаха на кризі.
Більшість лебедів відлетіли в теплі краї, але частина залишилася зимувати на Чернігівщині. Одного з птахів виявили на кризі посеред водойми у Коропі. Небайдужі повідомили про це у селищну раду.
Виявилося, що це молодий птах, який ще не встиг повністю змінити оперення.
ДСНСники впіймали лебедя та доставили його в селищну раду. Директорка Риботинського НВК Наталія Хотинченко разом із вчителями та дітьми забрала птаха. Наразі лебідь житиме на території навчального закладу.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
10:44, 11 червня
10:30, 11 червня
47
13:29, 17 червня
59
10:30, 11 червня
13