
09:07, 2 січня
Російські беспілотники розбили лікарню на Чернігівщині

Вечір першого дня року виявився недобрим для прикордонної Семенівки. Як повідомляє Олександ Селіверстов, начальник Новгород-Сіверської РВА , росіяни тричі вдарили дронами по приміщенню лікарні. Внаслідок цього у медичному закладі виникла пожежа. Інформації щодо постраждалих не надходило.
Атаки FPV-дронів та БпЛА “Молнія” на Семенівку тривали вчора майже всю добу. По обіжі було зафіксовано щонайменше чотири влучання по цивільній інфраструктурі. Увечері росіяни вдарили у житлову багатоповерхівку, в будинку було пошкоджено вікна.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
15:05, Вчора
3
19:47, 13 червня
15:19, Вчора
10:38, 12 червня
15:19, Вчора