
09:58, 3 січня
Постраждала худоба: ворог атакував Чернігівщину «Геранями»

У п’ятницю, 2 січня, російські війська атакували Чернігівщину безпілотниками. Є пошкодження. Про це повідомив начальник Чернігівської ОВА В'ячеслав Чаус.
Пізно ввечері російські «Герані» атакували Новгород-Сіверський. Внаслідок удару пошкоджено багатоквартирний будинок, господарчі споруди, знищені декілька автівок. На місці влучання працювали ДСНСники.
У одному з фермерських господарств Козелецької громади пошкоджено корівник. Внаслідок атаки постраждала велика рогата худоба.
Загалом за добу ворог 9 разів обстріляв Чернігівщину.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
10:36, 19 червня
1
10:31, 11 червня
8
15:14, Вчора
2