
13:12, Сьогодні
Під Черніговом обікрали будинок: винесли 10 000 доларів, 5 000 євро, 4 000 гривень та ювелірні вироби
Чернігівські поліцейські затримали двох крадіїв, яких підозрюють у причетності до скоєння серії крадіжок на території України. Їм повідомили про підозру та помістили під варту.
Про це повідомляє пресслужба поліції у Чернігівській області.
Вранці 15 березня до поліції надійшло повідомлення про крадіжку в одному з сіл Киселівської громади Чернігівського району. З приватного будинку зловмисники викрали значні заощадження: 10 000 доларів, 5000 євро, 4000 гривень та ювелірні вироби.

У ході проведення оперативно-розшукових заходів поліцейські встановили причетних до злочину. Ними виявилися 48-річний уродженець Чернігова та 35-річний громадянин Молдови. Того ж дня їх затримали за силової підтримки спецпідрозділу КОРД і патрульних під час спроби виїхати з Чернігова з викраденим майном.
Під час обшуків у підозрюваних вилучили частину грошей та ювелірні прикраси. Їх затримали та помістили до ізолятора тимчасового тримання.

Слідчі повідомили фігурантам про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст.185 ККУ (крадіжка, вчинена в умовах воєнного стану). Санкція статті передбачає до 8 років тюрми.
Вирішується питання щодо обрання зловмисникам запобіжного заходу. Наразі правоохоронці перевіряють їхню причетність до інших аналогічних злочинів. Триває досудове розслідування.
Хочете швидше дізнаватися про найцікавіші і найважливіші новини?
Приєднуйтесь до наших каналів:
- в TELEGRAM
- у VIBER
- в INSTAGRAM
Тут тільки найактульніші відео, новини та історії Чернігова!
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
07:53, 11 березня
36
11:18, 13 березня