
15:30, Сьогодні
На Чернігівщині затримали чоловіка, який підпалив сарай своїй сусідці
Чернігівські поліцейські затримали 52-річного чоловіка, якого підозрюють в умисному підпалі господарського приміщення на ґрунті конфлікту з сусідкою.
Про це повідомляє пресслужба поліції у Чернігівській області.

До правоохоронців звернулася 88-річна мешканка одного з сіл Гончарівської громади Чернігівського району. Вона повідомила про пожежу сараю на території свого домогосподарства.
У ході перевірки поліцейські встановили, що причиною займання став умисний підпал. Під час оперативно-розшукових заходів правоохоронці з‘ясували, що до злочину причетний 52-річний сусід потерпілої, який раніше вже мав судимості та конфліктував із жінкою.
Чоловіка затримано. Він визнав свою провину та надав правдиві свідчення.

За фактом події відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 194 ККУ – умисне знищення або пошкодження майна, вчинене шляхом підпалу. Санкція статті передбачає від трьох до десяти років позбавлення волі.
Досудове розслідування триває.

Хочете швидше дізнаватися про найцікавіші і найважливіші новини?
Приєднуйтесь до наших каналів:
- в TELEGRAM
- у VIBER
- в INSTAGRAM
Тут тільки найактульніші відео, новини та історії Чернігова!
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
12:15, 19 березня
13
08:36, 21 березня
12:26, 12 березня