• Головна
  • Двоє людей постраждали внаслідок удару по ліцею на Чернігівщині
10:08, Сьогодні

Двоє людей постраждали внаслідок удару по ліцею на Чернігівщині

На Чернігівщині внаслідок російських атак постраждали двоє цивільних людей. Поранення вони отримали під час удару безпілотником по території ліцею в Новгороді-Сіверському. Наразі потерпілі проходять амбулаторне лікування.

Про це повідомив начальник Чернігівської ОВА Вʼячеслав Чаус.

Двоє людей постраждали внаслідок удару по ліцею на Чернігівщині, фото-1

За його словами, вночі 23 червня російський FPV-дрон атакував житловий будинок у Семенівці. Внаслідок удару оселя зазнала пошкоджень.

Крім того, внаслідок удару безпілотником тиму “молнія”, який стався напередодні, по території ліцею в Новгороді-Сіверському, постраждали двоє цивільних. У будівлі навчального закладу пошкоджено фасад, вибито вікна та двері.

Також протягом минулої доби російські війська завдали ударів по обʼєктах енергетики та звʼязку.

Двоє людей постраждали внаслідок удару по ліцею на Чернігівщині, фото-2
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#атака безпілотників #російська агресія #Чернігівщина #постраждалі #ліцей #житловий будинок
Оголошення