
10:08, Сьогодні
Двоє людей постраждали внаслідок удару по ліцею на Чернігівщині
На Чернігівщині внаслідок російських атак постраждали двоє цивільних людей. Поранення вони отримали під час удару безпілотником по території ліцею в Новгороді-Сіверському. Наразі потерпілі проходять амбулаторне лікування.
Про це повідомив начальник Чернігівської ОВА Вʼячеслав Чаус.

За його словами, вночі 23 червня російський FPV-дрон атакував житловий будинок у Семенівці. Внаслідок удару оселя зазнала пошкоджень.
Крім того, внаслідок удару безпілотником тиму “молнія”, який стався напередодні, по території ліцею в Новгороді-Сіверському, постраждали двоє цивільних. У будівлі навчального закладу пошкоджено фасад, вибито вікна та двері.
Також протягом минулої доби російські війська завдали ударів по обʼєктах енергетики та звʼязку.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Спецтема
Оголошення