
15:56, Сьогодні
За добу прикордонники знищили над Чернігівщиною три російські “Гербери”

Впродовж минулої доби прикордонники ліквідували в небі над Чернігівською областю три російські безпілотники типу “Гербера”.
Про це повідомляє Державна прикордонна служба України.
“У три “Гербери” ворога прикордонники поцілили на Півночі країни”, – повідомили у відомстві.
Загалом за минулу добу підрозділи ДПСУ, які виконують бойові завдання на Чернігівщині, Сумщині, Харківщині, Донеччині та Херсонщині, знищили 102 ворожих БпЛА.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
11:25, 18 червня
69
10:55, 14 червня
59
09:42, 19 червня
23:01, 15 червня