
14:47, Сьогодні
Російські війська знову атакували АЗС на Чернігівщині
Удень 28 червня ворожий безпілотник вдарив по автозаправній станції у Новгороді-Сіверському. Внаслідок атаки поранення отримав 33-річний працівник АЗС, який перебував на робочому місці.
Про це повідомляє начальник Новгород-Сіверської РВА Олександр Селіверстов на своїй сторінці у Facebook.
Наразі триває встановлення масштабів руйнувань.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
18:08, 20 червня
11:35, 18 червня
18:08, 20 червня
18:08, 20 червня
