Нардеп-регионал Владислав Атрошенко: «Сила, которая была применена к людям, была неадекватной, звериной»

Народный депутат Украины Владислав Атрошенко (фракция Партии регионов) , представляющий избирателей Черниговского и/о №206, сегодня в эфире телеканала ТВi потребовал «расследовать все обстоятельства» избиения мирных протестующих на Евромайдане в Киеве в ночь на 30 ноября.

Дословно:

– Я хотів би вам сказати про свою реакцію, свою думку щодо подій 30 листопада, які відбувалися. Так от, я хотів наголосити. Як народний депутат України, який представляє часточку народу України у найвищому законодавчому органі, з приводу подій, які розгорнулися вночі 30 листопада, і сповідуючи європейські цінності, цінності всього світу цивілізованного, найголовнішими з яких є верховенство закону, свобода волевиявлення, свобода зібрань, свобода слова, я заявляю про наступне. Ретельно вивчивши всі обставини, які були вночі на Майдані Незалежності, заявляю про те, що люди не заважали роботі виконавчої влади, не блокували жодної з державних установ, не створювали загрози ні суспільству, ні правоохоронцям. І сила, яка була застосована до людей, була неадекватною, звірячею, і демонстрацією невідомо чого.

Я вимагаю ретельного розслідування всіх обставин і терміноворозслідувати, хто віддавав накази, і хто їх виконував. На час цих розслідувань – відсторонити від виконання обовязків міністра внутрішніх справ і притягнути до кримінальної відповідальності осіб, які віддавали ці накази, від генералів до лейтенантів, і осіб, які виконували ці накази, знов-таки не зважаючи на їхні звання і посади.

Далі треба вжити всіх засобів для того, щоби влада показала суспільству, що вона є з народом, що вона визнає ти причини, які сьогодні вивели людей на майдани. А перш за все, для більшості людей, це бажання жити в іншій країні, бажання жити в країні, де панує верховенство закону, а не та корупція, яка, на жаль, за останні роки зросла до нечуваних розмірів.

Нардеп также пообещал, что по окончании телемарафона направится в столичный парк им. Шевченко, чтобы присоединиться к митингующим.

Фрагмент телемарафона:

http://tvi.ua/new/2013/12/01/atroshenko_vymahaye_prytyahnuty_do_kryminalnoyi_vidpovidalnosti_vynnykh_u_rozhromi_yevromaydanu

Полное видео:

http://ru.tvi.ua/new/2013/12/01/telemarafon_vikhid_ye_na_tvi_1122013_chast_1

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
18 просмотров в ноябре
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии