Казаки Черниговщины требуют отставку правительства

Обращение казацких организаций Черниговщины:

"Ми, представники козацьких організацій Чернігівщини, нащадки славних дідів і прадідів - козаків, висловлюємо свій гнів і обурення подіями 30 листопада 2013 року, що мали місце на Майдані Незалежності в Києві.

Кривава субота 30 листопада 2013 року показала повну нездатність влади виконувати свої функції в межах діючої Конституції України та відповідати за свої дії. Порушення конституційних прав громадян України, перевищення владних повноважень є узурпацією влади і відповідно злочином перед Українським Народом! 

Вищевказані дії влади є цинічним проявом зневаги до Народу, який є основним джерелом влади в демократичній державі. Внаслідок безвідповідальних дій влади ми стали перед цивілізаційним вибором - довести світовій спільноті, що ми є Європейським народом, здатним захистити себе, своїх дітей і батьків! Ми обираємо Європу, а не середньовіччя! 

Рада козацьких організацій Чернігівщини вимагає: 
1) Президент України має відправити Уряд у відставку, 
2) Верховна Рада України на позачерговому засіданні повинна прийняти законне рішення про проведення позачергових президентських та парламентських виборів." 

Рада козацьких отаманів Чернігівщини

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
12 просмотров в ноябре
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии