• Головна
  • Не устраивает лед на черниговских остановках? Звоните, жалуйтесь!
14:30, 31 січня 2014 р.

Не устраивает лед на черниговских остановках? Звоните, жалуйтесь!

«Как ни пройду мимо остановок общественного транспорта – удивляюсь. Маршрутки, чтобы выпустить пассажиров, останавливаются прямо на проезжей части, предостерегаясь, видимо, таким образом от заносов. Пассажиры маршруток зачастую вынуждены выходить из машин прямо на отполированный колесами лед, рискуя упасть или же оказаться под колесами подъезжающего сзади автобуса. Сами остановки тоже скользкие. Такого быть не должно!» С этим справедливым замечанием в редакцию сайта обратилась возмущенная жительница города.

– Лід прибирається, – опроверг информацию замначальника УЖКХ Чернигова Геннадий Луценко. –Відповідно до договору між УЖКГ та КП «АТП-2528» зупинки прибираються. Тут треба розуміти, про яке саме місце йдеться мова. Оскільки є певний перелік зупинок, на яких знаходяться торговельні комплекси, котрі згідно з договорами повинні прибирати прилеглу територію. У випадках, якщо зупинка не прибирається, я готовий виїхати на місце та у разі підтверженя цих слів покарати комунальне підприємство. Якщо ж це приватна структура, то ми теж готові відреагувати. На місце виїде міська екологічна інспекція, складе припис, а потім протокол.

Что же касается проезжей части, то ее частники убирать не должны. Это забота КП «АТП-2528».

– Сніг на зупинках швидко протоптується, – объясняет Геннадий Петрович. – Однак я вважаю, що водіям, які під’їжджають до зупинок, необхідно не порушувати ПДД, згідно з якими забороняється у недозволеному місці висаджувати людину. У даному випадку це буде проїжджа частина. Тому водій не має права висаджувати людину. Він повинен доїжджати до тротуару.

Можливо, що десь є сніг. Але якщо є приклад поганого прибрання, то звертайтеся зі скаргами.

Если вы заметили, что остановка плохо убрана, звоните в управление ЖКХ по номерам: 4-31-89, 4-32-56 или в городскую экоинспекцию по номеру 97-41-41 – и сообщайте о проблеме.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...