Олімпіада з англійської мови для учнів 6-х класів Well done!

Студія РозУмка в партнерстві з банком «Надра», магазином «Віват канцелярія» та Представництвом видавництва Пірсон (Велика Британія), медіа-партнер -Чернігівська медіа група, за підтримки Чернігівської міської Ліги ділових і професійних жінок та Управління Освіти Чернігівської міської ради запрошують учнів 6 класів взяти участь в Олімпіаді з англійської мови Well done!

Олімпіада проводиться вже вдруге і відбудеться 2 березня 2014 р. в загальноосвітній школі №3. Початок о 900.

Участь в Олімпіаді безкоштовна. Захід не має комерційної спрямованості.

Мета заходу – привернення уваги учнів 6 класів середніх шкіл м. Чернігова до вивчення іноземних мов,заохочення та підтримка учнів у виконанні тестів, наближених до міжнародних тестів таких як KET (Key English Test), сприяння розвитку творчої ініціативи учнів.

Olimpiada_copy

Контролюватимуть і розподілятимуть місця поважне жюрі, до складу якого увійдуть: методист від управління освіти, вчитель-методист однієї з шкіл міста, керівник Студії РозУмка (педагог-філолог), громадянин іншої країни – носій мови, представник видавництва Пірсон тощо…

Олімпіада буде проводитись в 2 етапи. В фінал пройдуть найкращі 12 учнів з 70.

Для всіх учасників буде влаштовано каву/чай-брейк, для тих учнів, які не пройшли в 2 тур – проводитимуться ігротеки (щоб очікування висновків було продуктивним і веселим).

Нагородження переможців та учасників відбудеться в день проведення олімпіади, 2 березня 2014 року.

Переможці конкурсу будуть нагороджені дипломами та цінними призами:

- ПринтерCANON за 1 місце від банку «Надра»

- коштовні книги від представництва видавництва Пірсон (Велика Британія) заперші три міста + 2 номінації

- подарунки від магазину «Віват канцелярія»

- сувеніри від студії РозУмка

Всі учасники будуть нагороджені грамотами і сувенірами.

rWmOzSHvqWo

Крім оголошених нагород на учасників також чекають сюрпризи від організаторів!

Переможці отримають свою «хвилину слави» в чернігівських масс-медіа (газети, ТВ, інтернет-групи тощо). Дані про перемогу будуть надіслані до шкіл, де навчаються переможці. Дипломи будуть видані не тільки учням, але і школам. Зробіть свою школу переможцем!

Кількість учасників обмежена, запис вже розпочато. Поспішіть!

Подання заявок здійснюється за телефонами: 0504653815, 0637711182, 936848 або через соцмережі ВК, ФС, ОК в групі „РозУмка”, через сайт www.rozumka.cn.ua, по е-mail info@rozumka.cn.ua.

uRi5UpKvRU0

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов