• Главная
  • Піано-екстреміст Богдан 5 квітня зіграє у Чернігові просто неба
13:29, 2 апреля 2014 г.

Піано-екстреміст Богдан 5 квітня зіграє у Чернігові просто неба

П’ятого квітня піано-екстреміст Богдан на підтримку єдності України та в рамках всеукраїнського туру, буде грати просто неба у Чернігові. Захід відбудеться на Алеї Героїв о 17:00. Організатор акції в Чернігові ЧОМГО «Світанок».


Piano Extremist - хлопець на ім'я Богдан, що підтримував Євромайдан ще з листопада. На першому відео, що з'явилося в Інтернеті і зібрало вже понад 500 тисяч переглядів, Піаніст-екстреміст грає композицію Atlantique Nord Яна Тірсена, а наступне відео, де Богдан грає в Українському домі після штурму принесло музиканту справжню популярність.


На Євромайдані піаніст майже від самого початку - спершу був волонтером в КМДА, і саме тоді відбулася доленосна "зустріч" музиканта з інструментом.
Богдан вийшов на вулицю на перекур і побачив фортепіано. І раптом відчув гостре бажання сісти і заграти. Усього за декілька хвилин поруч почали збиратися перші слухачі, але, щоб знов повірити в те, що його музика справді потрібна людям, музиканту знадобилося більше місяця вуличних виступів.


Чому музика?

Музика - це мова, зрозуміла кожному. Адже музика запалює вогонь у серцях, закликає до дій і одночасно висловлює тисячі переживань, мільйони емоцій, розвіює тривоги, дарує надію на краще кожному з нас. Музика пробуджує і втілює найкращі пориви людської душі.
Запрошуємо всіх приєднатися до акції!

http://vk.com/event68794034

https://www.facebook.com/events/1512681355625899/?ref_dashboard_filter=upcoming

Контактна особа – Ольга Палькова

Тел.: 0633377469

Піано-екстреміст Богдан 5 квітня зіграє у Чернігові просто неба, фото-1
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Піано-екстреміст #Евромайдан
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

Объявления
live comments feed...