• Головна
  • Черниговский Центр предоставления административных услуг сравнили со столичным. Не в пользу нашего
11:18, 21 квітня 2014 р.

Черниговский Центр предоставления административных услуг сравнили со столичным. Не в пользу нашего

Черниговский Центр предоставления административных услуг работает далеко не так эффективно, как аналогичный Центр  в Деснянском районе столицы.

Центры, которые находятся в практически одинаковых условиях (помещение, количество работающих и численность населения на обслуживаемой территории) работают совершенно по-разному. Почему киевский Центр обслуживает в 2,5 раза больше посетителей?

Подробный разбор ситуации и логичные выводы предлагает в своем исследовании директор Фонда «Відкрите суспільство» и консультант общественной организации «Демократичні перетворення України» Иван Сикора.

Эти результаты он представил 17 апреля, выступая на конференции «Реформування та громадський контроль у сфері надання адміністративних послуг в Україні» в Киеве.

Осной вывод эксперта следующий:

- На нашу думку, попри те, що в ЦНАП Чернігова є досить вичерпний перелік адміністративних послуг, однак досі в їх переліку відсутні послуги відділу праці та соціального захисту, які надаються в окремому приміщенні. Аналіз роботи ЦНАП в Деснянському районі м. Києва дає підстави стверджувати, що саме соціальні адміністративні послуги (субсидії, допомоги), які хоча й надаються в обмеженому обсязі, але користуються підвищеним попитом. Також варто було б розширити перелік послуг, які можна було б отримати в ЦНАП Чернігова від Головного управління Держземагенства у Чернігівській області з огляду на значні терміни надання цих послуг та високі корупційні ризики у послугах, які пов’язані із земельними питаннями.

Більш активними мають бути зусилля у напрямку збільшення кількості послуг, які надаються Державною міграційною службою, а саме, на часі є надання послуг із видачі закордонного паспорту в ЦНАП. На часі також є покращення надання послуг пенсійного забезпечення, що також можна було б надавати у ЦНАП.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...