Иван Катеринчук назвал одиозного бывшего черниговского милиционера лучшим специалистом по общественной безопасности

Начальник Одесской милиции бывший черниговец Иван Катеринчук прокомментировал выбор в качестве своего заместителя Эдуарда Гребенюка.

. Но в Чернигове репутация у него - не самая однозначная. Гребенюк известен тем, что разогнал черниговский Евромайдан. Черниговские активисты-майдановцы обеспокоены таким назначением, а Иван Катеринчук прокомментировал ситуацию следующим образом:

- Коли почали дивитися по всій Україні і шукати професійного працівника у сфері громадської безпеки, так випало, що кращого за Гребенюка не знайшли. І це рішення не тільки моє, а й Міністерства внутрішніх справ.

В Одесі дуже складна ситуація з безпекою у зв‘язку з подіями 2 травня. Ми утримали ситуацію на 9 травня. У нас наближаються президентські вибори, а в Одесі ще і вибори міського голови. А громадська безпека показала свою розбалансованість під час подій 2 травня. І тому все-таки зупинилися на Гребенюку. З яких причин? Тут дуже багато роботи у цьому напрямку, а він професіонал, щоб про нього не говорили.

Йому закидають розгін Майдану у Чернігові… Я дотримуюсь такої позиції: кожного можна звинуватити у будь-чому. Але якщо є підстави звинувачувати - це повинно робитися у межах чинного законодавства.

Слід звертатися до прокуратури, якщо там бачать підстави, то відкривають кримінальне провадження, проводять розслідування, і визначають у суді винна чи ні людина. Сьогодні таких застережень щодо Гребенюка нема.

Але я заявляв і заявляю, якщо у відношенні до нього будуть отакі моменті, які я сказав, то він буде відсторонений від виконання обов‘язків. І в подальшому його долю вирішуватиме суд і прокуратура.

Подобається він комусь чи ні - питання другорядне. Я ж теж не всім у Чернігові подобаюся. Думка людей важлива, але цю думку потрібно підкріпляти конкретними фактами. І тоді можна давати оцінку тій чи іншій людині.

Гребенюк Катеринчук милиция
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
126 просмотров в августе
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии