• Головна
  • В Чернигове будут популяризировать электронную запись в детские сады
09:20, 27 травня 2014 р.

В Чернигове будут популяризировать электронную запись в детские сады

В городе активно поползли слухи о том, что электронная система записи в детские сады не оправдала себя, и ее собираются ликвидировать. Развеять слухи поспешил заместитель губернатора области Сергей Журман.

По мнению управленца, домыслы возникли по причине искажения сути информации сарафанным радио.

– Електронну чергу ми маємо удосконалити, а не навпаки! Ми вивчали думку громадськості. Наші співробітники, які працюють в департаменті інформаційної діяльності, опитували молодих мам біля скверу Попудренка. Було опитано 30 осіб. Прозвучав малий відсоток відповідей, що користується електронною формою черги.

І я наголосив журналістам, що ми детально вивчимо цю думку. Якщо дійсно така мала інформованість людей, то потрібно або краще популяризувати цю послугу, або взагалі її відмінити. Але в нас зразу пішов шквал: влада хоче відмінити! Хочу наголосити батькам: якщо ви зареєстрували свою дитину – не потрібно нічого знову перереєстровувати, – заявил чиновник.

На самом деле, по словам Сергея Журмана, действия направлены исключительно на популяризацию электронной очереди. Уже обговорена возможность с интернет-ресурсом о том, чтобы сделать ссылку на сайте городского совета.

– Ми будемо вивчати питання, наскільки зручно батькам дістатися до дитячого садочка, чи є можливість родинного відвідування дитячого закладу. Ми стикаємось з тим, що старша дитинка ходить в один садочок, а меншу потрібно вести – в інший.

Приділимо увагу тім сім’ям, котрі не мають можливості записати дитину за допомогою Інтернету. Питань дуже багато. Ми попросили також підготували матеріали й думки стосовно наших зауважень начальника управління міської освіти Володимира Купріяненка, – сделал акцент Сергей Журман.

Ближайшее заседание в ведомстве по обсуждению этих вопросов планируют провести в конце мая – начале июня.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#детсад #очередь #электронная запись #Журман
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...