• Главная
  • Черниговский «Велосипедный батальон» пересел на БТРы
09:15, 29 июля 2014 г.

Черниговский «Велосипедный батальон» пересел на БТРы

Как сообщает группа«Євромайдан SOS»  в социальной сети Фейсбук, 41-й черниговский батальон территориальной обороны, который стоит в Артемовске, наконец-то получил военную технику и бронежилеты. 

До сих пор черниговских бойцов называли «велосипедным батальоном», поскольку они не имели тяжелой техники и обмундирования.

- Після розголосу (в тому числі, нашого з вами) хлопцям передали і військову техніку, і бронежилети, - говорится в сообщении.

- Останніх - навіть із надлишком, тож, тепер вони міркують над тим, кому б іще з безбронежилетних передати решту.

Хлопці дуже дякують всім. Всім - і кожному - хто зробив репост повідомлення, хто написав про це в своїх ЗМІ, хто поширив інформацію іншими каналами, хто доклав найменших зусиль для того, щоб допомогти їм ефективніше виконувати своє призначення.

Разом - таки сила!

Проблему, о которой Євромайдан SOS написал 22 июля, благодаря активности участников группы удалось решить за несколько дней.

- Друзі, потрібен розголос! Такий - щоб дійшло до Міноборони та керівництва АТЦ.
Артемівськ - місто, яке було звільнене силами АТО, зараз, як відомо, прострілюється бойовиками вздовж і поперек, на нього постійно нападають зграї озброєних терористів.

У таких умовах Артемівськ захищає в тому числі 41-й чернігівський батальон територіальної оборони. Захищає, уявіть собі, без бронежилетів та шоломів.

Це - добровольці. А до добровольців у Міноборони, судячи з усього, ставлення «особливе». Саме тому із 450 броніків, які мали би бути видані військовим, вони отримали всього-навсього 150, і те - не без зусиль. Те саме, до речі, стосується й шоломів, які безкінечно ходять по рукам - в залежності від того, хто йде на передову…

Але і це ще не все. Військові з гіркою іронією називають свій батальон “велосипедним”. Бо не мають жодної одниниці важкої техніки, наприклад, БТР-у. Тільки через те, що офіційно в 41-му батальоні немає взводу розвідки. Хоча насправді цей взвод є, він активно діє, але для вищого командування важливіші, вочевидь, папери.

…Чому патріоти стоять під кулями бойовиків - без захисту та без важкої техніки?

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#41-й батальон #АТО #БТРы
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Объявления
live comments feed...