• Головна
  • Черниговской области не хватает энергоресурсов: уголь не привезли, газ не сэкономили
11:39, 18 вересня 2014 р.

Черниговской области не хватает энергоресурсов: уголь не привезли, газ не сэкономили

Вопрос обеспечения населения газом, углем и электроэнергией стоит очень остро, констатировал 17 сентября директор Департамента ЖКХ, регионального развития и инфраструктуры ОГА Петр Головач.

О ключевых проблемах на этом направлении рассказал на брифинге, темой которого стал вопрос потребления энергоресурсов в условиях вынужденной экономии.

– Дуже напружена ситуація з постачанням вугілля. На жаль всі процеси були задіяні таким чином, що вугілля по тендеру було закуплене на початку року в основному з Донецької і Луганської області, – отметил чиновник.  

Але в зв’язку з тим, що інфраструктура практично вся зруйнована, мости і залізничні колії, по яких повинно поставлятись вугілля, сьогодні не діють.

Привыкнуть экономить газ тоже пока не удается.

– Ми не впорались із завданням, поставленим Кабінетом Міністрів, і перевитратили газу на території області на 385 тисяч кубометрів. Перебрала промисловість. Незначно зекономила бюджетна сфера, а також теплоенергетика, – признался Петр Головач.

Впрочем, для нужд населения газа должно хватить.

– Пройшла в нас зустріч з міністром палива і енергетики, який сказав: 15,8 млрд.куб.м. газу у нас у сховищах є. Ми прогнозуємо, що відключення газу не відбудеться, – сообщил Петр Головач.

С теплом, по сравнению с другими областями, у нас пока стабильно. Хоть Черниговская ТЭЦ, вырабатывающая электроэнергию и тепло, работает на угле, перебои пока не предвидятся. Но проблемой нехватки сырья областная власть серьезно обеспокоена.

Інші області просто припинили постачання тепла і гарячої води, бо у них не було запасу сировини. Наша ТЕЦ спрацювала більш-менш нормально: на сьогоднішній день запас вугілля є.

Його достатньо до кінця року. І вже заключені договори з південноафриканськими державами на його постачання, – сказал директор департамента.

Возить сырье издалека придется из-за того, что уголь, добываемый в Львовской области, не подходит для нашей ТЭЦ. Польша же закупает уголь у России и не имеет достаточных запасов, чтобы продавать его Украине.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Головач #газ #уголь #энергоресурсы #дефицит
Оголошення
live comments feed...