• Головна
  • Шановні вчителі та працівники освіти!
10:00, 4 жовтня 2014 р.

Шановні вчителі та працівники освіти!

Від щирого серця вітаю вас з вашим професійним святом, яке з любов’ю називають Днем учителя!

Ваша професія –  благородніша серед інших, вона об’єднує людей щирих помислів, сердець, почуттів і навіть самопожертви. Ви прищеплюєте своїм вихованцям любов до знань, сієте в їх серцях зерно прекрасного, світлого, вічного, відкриваєте складний духовний світ буття, даєте мудрі поради, які, відтак, для багатьох стають життєвим кредитом.

Знаю, що кожен, хто обирає педагогічний фах, бере на себе велику відповідальність за тих, кого вчить і виховує, разом з тим, відповідає за самого себе, свою підготовку, своє право носити таке високе й почесне звання - вчитель.

В умовах суперечливого сьогодення все це здається непросто. Та радує те, що, незважаючи ні на що, свій обов’язок ви виконуєте гідно, завжди були і залишаєтесь головним світочем у всебічному житті дитини, даруючи їй тепло свого серця, скарби своїх знань.

Низький уклін вам, дорогі педагоги, за професіоналізм, витримку, терпіння, за любов до обраної справи, самовідданість і багатство душі.

Хай засіяна невтомною працею освітянська нива вродить новими талантами, яскравими особистостями та визначними перемогами й здобутками в житті, а слово вчителя буде завжди святим і чистим на землі.

Бажаю вам міцного здоров’я, щирої радості, безхмарних благословенних днів, творчої наснаги, нових педагогічних звершень заради рідного краю та незалежної України!

Щиро ваш, Геннадій БАГМУТ

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Геннадий Багмут #день учителя #поздравления с днем учителя
Оголошення
live comments feed...