Реклама
08:00, 17 октября 2014 г.

Зроби свідомий вибір

Реклама

Україна та наш народ варті кращої долі, заможнішого життя. У нас є все, щоб життя кожного було мирним і щасливим, щоб наша Україна стала державою захищеного дитинства, реалізованої юності і забезпеченої старості.

Раніше, Геннадій Багмут не був публічною людиною, його не знаходили пошуковики інтернету. Нині його ім’я - на слуху.

Багмут Геннадій Васильович, народився 19 травня 1969 року в Житомирської області, в сім’ї військовослужбовця. В 1991 році закінчив Військовий інженерно-космічний інституті ім. О.Ф. Можайського. До 1995 року служив у Збройних Силах України, а в 1995 році створив і до теперішнього часу очолює товариство з обмеженою відповідальністю «Айрон».

Закінчив Національну академію державного управління при Президентові України, магістр державного управління. Постійно і плідно займається громадською роботою, з 2006 по 2007 рік – помічник-консультант народного депутата Верховної Ради України, з 2006 по 2010 роки – депутат Чернігівської міської ради, а з 2011 по теперішній час – член Регіональної ради підприємців при Чернігівській обласній державній адміністрації.

Нагороджений: Срібний хрест «Мецената», орден «Професіонал галузі», золота медаль «За трудові заслуги», орден «Почесний працівник торгівлі України». Безпартійний. Одружений. Виховує двох синів.

Ефективне управління у територіальній громаді

Молодому депутату міськради Багмуту за чотири роки у місті вдалося зробити більше, ніж окремим народним обранцям за кілька п’ятирічок у кріслі нардепа.

Чернігівці довго звикали до візитів Геннадія Багмута в ЖЕКи, управління благоустрою, інші міські організації, бо були переконані, що проблемами громади народні обранці цікавляться, як правило, лише напередодні або під час виборів. Тож міф про таких депутатів Геннадій Багмут успішно розвіяв, адже спілкувався і спілкується з мешканцями навіть тих вулиць, де ноги жодного міського депутата ніколи не було.

Віра в результат, активна життєва позиція громади та бажання покращити умови проживання в Чернігові – найважливіший показник, якого очікує Геннадій Багмут, зустрічаючись із виборцями. Він не оминає увагою жодного звернення чи прохання, утім ні разу не дозволив собі кинути слова на вітер. Про кожну обіцянку та масштабний проект пам’ятає та контролює особисто. Всі розпочаті проекти обов’язково будуть завершені.

Відновити церкву

На прохання мешканців селища Брусилів, за його допомогою з’явився новий дах на церкві Св. Архистратига Михаїла, та встановлено купол. Геннадій Багмут, завершивши ремонт, розповів, що завжди мріяв побудувати храм, тому також виділив кошти на будівництво зимово-хрестильного храму.

Новый рисунок (1)

Новый рисунок (1)

Разом із тим фінансову допомогу на реставрацію та будівництво постійно отримують храми, релігійні громади яких звернулися з таким проханням до Геннадія Васильовича. Щомісяця на ці потреби виділяються кошти. У Свято-Успенському храмі допоміг замінити центральний купол храму, підлогу в вівтарному приміщенні. Допомагав будівництву Свято-Іоанівського монастиря.

За свою меценатську діяльність нагороджений «Срібним хрестом мецената».

Допомагати сім’ям військовослужбовців

Геннадій Багмут, один з перших взявся підтримувати родини військовослужбовців, що постраждали в зоні АТО. Однак, робив це не на камери телеканалів, а організував та профінансував дві поїздки волонтерів на схід, передавав військовослужбовцям в зоні АТО харчі, бронежилети, нічні приціли, палатки, спальні мішки та інше устаткування.

Новый рисунок

Новый рисунок

Остання його допомога – допомога сім’ї нашого чернігівського військовослужбовця - майора Дмитра Тосича, який отримав важкі поранення в ніч з 6 на 7 вересня під час прориву з оточення.

Дмитро отримав численні осколочні поранення внутрішніх органів, кульове поранення спини (з ураженням хребта). Проведені декілька операцій. Дмитро буде жити і обов’язково повернеться до повноцінного життя.

Працювати на користь людям

За чотири роки депутатської роботи, депутат Геннадій Багмут зробив багато корисних справ, та допоміг вирішити нагальні потреби містян.

Так, наприклад, було відновлено освітлення в провулку по вул. Бєлова, відремонтовано ліфти в будинках по проспекту Перемоги. Після його втручання, проведено асфальтування більше двох десятків вулиць і провулків. Встановлювались дитячі майданчики по всьому місту.

Оздоровлювати дітей із найвразливіших категорій за власний рахунок

Завдяки ініціативності Геннадія Багмута, його добре знають діти з Центру реабілітації та адаптації дітей-інвалідів «Сузір’я», «Чернігівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді», дитячих навчальних закладів - не лише через те, що надаються подарунки, надається допомога на лікування й інші цілі, а, головне, через особисте спілкування з дітьми, батьками, вихователями.

Новый рисунок (2)

Новый рисунок (2)

За свою постійну благородну діяльність нагороджений грамотами Міжнародного благодійного фонду «Меценати Батьківщини».

Генадій Багмут:

Україна та наш народ варті кращої долі, заможнішого життя. У нас є все, щоб життя кожного було мирним і щасливим, щоб наша Україна стала державою захищеного дитинства, реалізованої юності і забезпеченої старості.

Усвідомлюючи свою відповідальність за подальшу історичну долю рідного краю і всієї України, я готовий докласти до цього всі свої знання, досвід та зусилля.

Новый рисунок (3)

Новый рисунок (3)

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#выборы #Геннадий Багмут #кандидат в депутаты
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Объявления
live comments feed...