• Головна
  • Відкритий Університет Майдану запрошує чернігівців на дводенний безкоштовний навчальний курс
09:36, 21 жовтня 2014 р.

Відкритий Університет Майдану запрошує чернігівців на дводенний безкоштовний навчальний курс

1 та 2 листопада запрошуємо вас на дводенний курс Школи Свідомого Громадянина від кращих викладачів Відкритого Університету Майдану.

Валерій Пекар, Анна Валєнса, Наталя Склярська, Олександр Солонтай та команда Відкритого Університету розкажуть вам про надихаючі ідеї, які змінили життя міст, регіонів і цілих країн.

За ці два дні Ви отримаєте необхідні знання з побудови громадянського суспільства, контролю місцевої влади та локальних бюджетів, дізнаєтесь про закони спіральної динаміки розвитку людей і суспільства, зможете визначити в якому напрямку ви бажаєте розвиватися і які для цього необхідно зробити кроки, зрозумієте до якого психологічного віку належить ваше оточення і як знайти з ними спільну мову, щоб рухатися разом до бажаних змін.

У Школі Свідомого Громадянина ви отримаєте не тільки знання, але й знайдете однодумців для реалізації спільних ідей.  Протягом другого дня ви зможете сформувати команду і втілювати ваші проекти крок за кроком змінюючи Чернігів на краще.

А наші спікери та експерти будуть раді поділитися з вами досвідом, підтримати ваші найкращі ідеї й допомогти вам залучити необхідні ресурси для їх реалізації. Всі, хто успішно пройде навчання, отримають сертифікати Школи Свідомого Громадянина.

Участь в програмах Відкритого Університету Майдану безкоштовна. Реєстрація учасників за посиланням: http://goo.gl/forms/lwhEIh5yev. Телефони для довідок: (050) 338-88-43 – Остап; (068) 538-17-87 – Олена.

Більше про Відкритий Університет Майдану: http://vum.org.ua

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#університет Майдану #вільний университет #курси #Валерия Пекарь #университет Майдана
Оголошення
live comments feed...