• Главная
  • Черниговские народные депутаты: кто есть кто?
09:36, 4 ноября 2014 г.

Черниговские народные депутаты: кто есть кто?

Журналисты популярного издания «Левый берег» Соня Кошкина и Олег Базар провели «инвентаризацию» всех победителей выборов на мажоритарных округах. Каждой области посвящен отдельный блок.

Не забыли журналисты и о шести мажоритарщиках, победивших на выборах в Черниговской области, где были сформированы 6 округов – с №205 по №210.

Итак, знакомьтесь, в ближайшие пять лет эти люди будут осуществлять законодательную власть в стране от вашего имени. Далее – языком оригинала статьи.

Округ №205. Переміг кандидат від «БПП» Валерій Куліч. Місцевий аграрний барон, чиї підприємства обробляють понад 25 тисяч гектарів землі в області. Друг та бізнес-партнер Владислава Атрошенка.

В окрузі №206 переміг чинний нардеп Владислав Атрошенко, який балотувався від «БПП». У минулому – нардеп від «Нашої України» та губернатор Чернігівщини у часи президентства Віктора Ющенка.

З тих часів у Атрошенка склалися теплі стосунки з Петром Порошенком. Настільки теплі, що президент включив його до числа мажоритарних кандидатів від свого блоку попри те, що у парламенті минулого скликання Атрошенко був членом фракції ПР та голосував за «диктаторські» закони.

Округ №207. Переміг представник БПП Анатолій Євлахов. 34-річний київський бізнесмен, який володіє торговим домом «Слов’янські шпалери», став кандидатом від «БПП» за квотою партії «Удар».

Переміг у вкрай непростій боротьбі одіозного регіонала Ігоря Рибакова, обійшовши його на 469 голосів.

Округ №208, в якому у 2012 році обирався Олег Ляшко, цього разу без зусиль узяв представник дивного об’єднання «Заступ» Валерій Давиденко.

Ані «БПП», ані «НФ» не виставили в окрузі своїх кандидатів. Давиденко – впливовий аграрний бізнесмен, з травня 2013 року по березень 2014 року працював заступником міністра аграрної політики та продовольства України.

В окрузі №209 переміг кандидат від «НФ» Олександр Кодола. Заступник голови Чернігівської облради, донедавна – один з лідерів місцевої «Батьківщини», в якій перебував з 2004 року.

У вересні 2014 року вийшов з партії через конфлікт з керівником обласної організації «Батьківщини» Валерієм Дубілем.

Округ №210. Кандидат від БПП Олег Дмитренко переміг чинного нардепа від округу Миколу Рудьковського. Дмитренко – аграрний бізнесмен, депутат обласної ради від «Батьківщини».

У 2013 році мав серйозний конфлікт із однією з найбільших агрокомпаній України «Кернел» Андрія Веревського, який кілька разів переростав у силове протистояння із застосуванням зброї.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#выборы #народные депутаты #Владислав Атрошенко #Валерий Давыденко #Александр Кодола
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Объявления
live comments feed...